ساعت: 08:52 منتشر شده در مورخ: 2020/11/16 شناسه خبر: 79611
فرماندار هشترود:

امین امینیان گفت: تاکنون ۵۷ طرح از شهرستان هشترود برای حضور در نمایشگاه ربع رشیدی ثبت‌نام کرده‌اند و شهرستان از این نظر پس از تبریز رتبه دوم استانی را دارد.

Print Friendly, PDF & Email

به گزارش خبرنگار پیک هشترود، امین امینیان فرماندار هشترود صبح امروز در جلسه هماهنگی نمایشگاه ربع رشیدی افزود: از تعداد طرح هایی که ثبت نام کرده اند ۵۶ مورد ایده و یک مورد هم در زمینه تجاری سازی محصول است.

وی گفت: سال گذشته این شهرستان با ۱۴۳ طرح در نمایشگاه، رتبه چهارم از نظر تعداد طرح را در اختیار داشت که امیدوارم تا زمان برپایی نمایشگاه، رکورد سال گذشته را بشکنیم.

امینیان افزود: افراد می‌توانند ایده‌های خود را در بخش های مختلف از جمله در حوزه‌های فرهنگی، اجتماعی و غیره برای ارایه به این نمایشگاه مطرح کنند تا حضور شهرستان در این نمایشگاه پررنگ تر شود.

امینیان با بیان اینکه نمایشگاه ربع رشیدی فرصتی جهت تجاری سازی ایده های نو و طرح های فناورانه است افزود: دانشگاه ها و مراکز رشد و نو آوری باید با پیوند خود با صنعت را بیشتر کنند تا شاهد رشد همه جانبه جامعه باشیم.
وی گفت: متاسفانه مرکز نو آوری هشترود چندین سال است که افتتاح شده اما متاسفانه کار چندانی انجام نداده است که امیدواریم از این وضعیت خارج شود.
وی در مورد برگزاری نمایشگاه ربع رشیدی گفت: امسال این نمایشگاه به صورت مجازی از ۲۲ تا ۲۸ آذر ماه برگزار خواهد شد و امکان ثبت نام به شکل مجازی و طراحی غرفه به صورت سه بعدی و بازدید متخصصان، فناوران و عموم مردم فراهم شده است.

 

انتهای پیام/م.ا

Print Friendly, PDF & Email

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده