ساعت: 13:26 منتشر شده در مورخ: 2020/11/13 شناسه خبر: 79580
امام جمعه هشترود:

حجت الاسلام جعفریان گفت: اهمیت به کتاب و مطالعه آن از جمله مسائل فرهنگی کشود می باشد که بخش‌های دولتی در قبال آن مسئولیت دارند و باید با قدرت و دانایی زیاد بر مسائل فرهنگی بازرسی و آنها را حل نمایند.

Print Friendly, PDF & Email

به گزارش خبرنگار پیک هشترود، حجت الاسلام جعفریان امام جمعه هشترود تاکید کرد: اهمیت به کتاب و مطالعه آن از جمله مسائل فرهنگی کشود می باشد که بخش‌های دولتی در قبال آن مسئولیت دارند و باید با قدرت و دانایی زیاد بر مسائل فرهنگی بازرسی و آنها را حل نمایند. همچنین مسئولین دولتی باید از افراد متفکر و اهل قلم بخواهند تا در این مورد مطالعه و پژوهش انجام دهند و نتایج پژوهش آنها را در دسترس عموم قرار دهند تا سبب فرهنگ سازی در جامعه شود.

? وی در مورد عمل به دستورات مقام معظم رهبری نیز خاطر نشان کرد: ملت ایران اسلامی تابع دستور رهبر ومقتدای خویش هستند وهر چه ایشان دستور فرمایند مردم با کمال میل به آن لبیک می گویند.

?جعفریان متذکر شد: انقلاب اسلامی ایران با خون پاک هزاران جوان انقلابی که در راه اعتلای این نظام الهی از جان خود گذشتند به این مرحله رسیده است و ما وظیفه داریم که با اطاعت از فرمایشات مقام عظمای ولایت در جهت حفظ آرمانهای مقدس آن بکوشیم.

 

انتهای پیام/م.ا

Print Friendly, PDF & Email

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده