ساعت: 11:03 منتشر شده در مورخ: 2020/11/9 شناسه خبر: 79520
مدیر آموزش و پرورش نظرکهریزی خبر داد؛

اسفندیار حسن زاده گفت: طبق مصوبه ستاد شهرستانی مقابله با کرونا؛ بنا بر ضرورت و عدم پوشش اینترنتی و تلویزیونی در اکثر روستاها، کلاس های حضوری در مدارس با آمار کمتر از ۱۰ دانش آموز با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی برگزار خواهد شد.

Print Friendly, PDF & Email

اسفندیار حسن زاده رئیس آموزش و پرورش نظرکهریزی در گفتگو با خبرنگار پیک هشترود گفت: بر اساس مصوبه ستاد مقابله با کرونا در شهرستان هشترود با تاکید بر این مطلب که رویکرد آموزش و پرورش باید تصمیم گیری و اتخاذ تدابیر برای وضعیت موجود باشد، بنا بر ضرورت و عدم پوشش دهی اینترنتی و تلویزیونی و نبود امکانات در اکثر روستاهای بخش نظرکهریزی، کلاس های حضوری در مدارس منطقه با آمار کمتر از ۱۰ دانش آموز با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی برگزار خواهد شد.

🔸حسن زاده همچنین ضمن اعلام این مهم که حضور دانش آموزان در مدارس با آمار کمتر ۱۰ نفر کاملا اختیاری است گفت: رویکرد ما در مجموعه، تضمین یادگیری، بهداشت و پیگیری کامل برنامه های درسی مصوب است که با حضور عوامل اجرایی و با رعایت پروتکل های بهداشتی انجام خواهد شد.

🔹در ادامه اسفندیار حسن زاده از نبود اینترنت در ۳۶ روستای نظرکهریزی انتقاد کرد و افزود: متاسفانه به علت نبود زیر ساخت های اینترنتی تعداد ۵۰۱ دانش آموز این روستاها از دسترسی به شبکه شاد محروم هستند.

🔸حسن زاده متذکر شد: در بخش نظرکهریزی فقط، ۲۵درصد دانش آموزان می توانند از طریق فضای مجازی برای تحصیل استفاده کنند.

🔹این مقام مسئول در پایان خاطر نشان کرد: از حضور دانش آموزان و همکاران دارای بیماری زمینه ای و یا مشکوک به علائم کرونا، برابر تشخیص شورای مدرسه خودداری بعمل آید.

 

انتهای پیام/م.ا

Print Friendly, PDF & Email

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده