ساعت: 08:18 منتشر شده در مورخ: 2020/10/27 شناسه خبر: 79251

قربانعلی اسدی مدیر آموزش و پرورش چاراویماق با انتشار پیامی ضمن استعف از همکاران خود نیز خداحافظی کرد.

Print Friendly, PDF & Email

به گزارش خبرنگار پیک هشترود، متن این پیام بدین شرح است:

همکاران ارجمند و فرهنگیان فرهیخته و شریف شهرستان چاراویماق:

سپاس خداوندی  را که فرصتی نصیب اینجانب نمود تا چند صباحی در خدمت  مردم شریف، فرهنگیان فهیم و دانش آموزان مستعد شهرستان چاراویماق باشم.
اینک که زمان واگذاری امانت مسئولیت است برخود فرض می‌دانم ضمن خداحافظی و حلالیت طلبی، از همکاری های بی‌دریغ و خالصانه تمامی همکاران زحمتکش اعم از معاونین و کارشناسان اداری، مدیران، عوامل اجرایی مدارس، راهبران آموزشی و معلمان بی ادعا و ساعی تشکر نمایم و ایمان راسخ دارم که تمامی موفقیت ها و ارتقاء شاخص های آموزش و پروش شهرستان نتیجه کار گروهی است.
مایه ی مسرت است که از لحظه ی پذیرش مسئولیت، صادقانه به صورت شبانه روزی تلاش بر این  داشتم  تا فردی موثر برای مردم و نظام باشم و مایه سرافکندگی نباشم ، کوشیدم چون سربازی ولایتمدار در عرصه تعلیم و تربیت تلاش نموده و به دور ازهرگونه حواشی در راستای اعتلای فرهنگ گام بردارم و سعی بر این نمودم که آموزش را فدای سیاست های نابجا و … نکنم و در برنامه ریزی های آموزشی، همگام با دیگرهمکاران راه را برای پویندگان علم وسازم چرا که معتقدم خداوند ناظر بر افکار و اعمال است.
در این ارتباط، چه در زمینه های آموزشی و مناسب سازی فضاهای آموزشی دست یاری به سوی خیرین دراز نموده و حاصل این تلاشها، جلب نظر خیرین برای احداث و بازسازی چندین مدرسه، تأسیس مرکز پیشگیری از اختلالات یادگیری، بازسازی سالن غذاخوری ایثار، احداث سالن همایش و کتابخانه مرحوم حاج محبوب همتی و … بوده که به لطف خداوند متعال و عنایت ائمه اطهار بعضی از مدارس افتتاح شده و یا آماده افتتاح بوده و همچنین طی هفته جاری احداث ٨ باب مدرسه جدید روستایی با مشارکت بنیاد علوی و اداره کل نوسازی استان کلنگ زنی خواهد شد.
از دیگر کارهای شاخص انجام یافته در امر آموزش، ارتباط با بنیاد علوی و تجهیز ۵٠ مدرسه به کامپیوتر، اقدام مقدماتی برای تجهیز خوابگاه های مدارس شبانه روزی و تعمیرات مدارس با حمایت بنیاد علوی و همچنین ارتباط با موسسه ی محترم مردم و تحت پوشش بردن رایگان تمامی دانش آموزان برای آزمون های گزینه دو، که در ارتقاء شاخص تعداد پذیرفته شدگان دانشگاه ها موثر بوده است، می باشد.
همچنین در ادامه ی همکاری امسال، ایجاد ٣ پایگاه در ٣ دبیرستان برای دانش آموزان پایه دوازدهم و استفاده از کلاس های آنلاین دبیرستان ماندگار البرز با اساتید کشوری است و چندین شاخص دیگر که تشریح آن در این مجال نمی گنجد.
این اتفاقات رخ نمی داد مگربا همکاری و تلاش های شبانه روزی همکاران محترم و حمایت ها و همکاری های بی شمار مدیر کل آموزش و پرورش و مدیر کل نوسازی مدارس استان، فرماندار، بخشداران، امام جمعه، روسای ادارات، خیرین مدرسه ساز و مدرسه یار، اعضای شورای آموزش و پرورش و نهایتاً نماینده ی محترم مردم شریف شهرستان در مجلس شورای اسلامی و ارباب رسانه.

درپایان مجددا برخود فرض می دانم از کلیه بزرگواران، خاصه مدیر کل محترم اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی تشکر نموده واز همه آن عزیزان می خواهم که صادقانه و خالصانه در مسیر نورانی تعالی و رشد آموزش و پرورش شهرمان ، یار و یاور عزیزانی باشند که این مسئولیت خطیر را متقبل می شوند.

قربانعلی اسدی
مدیر آموزش و پرورش شهرستان چاراویماق

انتهای پیام/م.ا

Print Friendly, PDF & Email

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
  1. احمد گفت:

    جناب آقای اسدی با فشارنماینده شهرستان مجبور به استعفاشد.باید در مجلس شاهد تاجگردون دوم باشیم منتظر باشید خواهید دید.