ساعت: 07:51 منتشر شده در مورخ: 2020/10/26 شناسه خبر: 79228
معاون فرماندار هشترود:

دکتر اکبر انبارته گفت: در پی گزارش‌های مردمی مبنی بر انبار آرد دولتی در این واحد چوب از محل بازرسی و متاسفانه مشاهده شد این واحد آرد‌های یارانه‌ای را به جای چسب در چسباندن چوب‌ها استفاده می‌کند.

Print Friendly, PDF & Email

به گزارش پیک هشترود، دکتر اکبر انبارته معاون فرماندار هشترود گفت: در پی گزارش‌های مردمی مبنی بر انبار آرد دولتی در این واحد چوب از محل بازرسی و متاسفانه مشاهده شد این واحد آرد‌های یارانه‌ای را به جای چسب در چسباندن چوب‌ها استفاده می‌کند.

اکبر انبارته افزود: در شرایطی که دولت آرد را با نرخ یارانه‌ای به نانوایان ارائه می‌کند، انتظار نداریم شاهد چنین تخلفاتی از سوی نانوایان باشیم اما متاسفانه عده‌ای از نانوایان آرد یارانه‌ای را به قیمت بالا به افراد سود جو می‌فروشند.

وی گفت: از زمانی که اعلام شد آرد و نان در منطقه کمبود شده اکیپ‌های بازرسی هر روز از ناتوایان شهری و روستایی بازرسی می‌کنند و خوشبختانه تاکنون هیچگونه کمبود نان و آرد در هشترود مشاهده نشده است.

انبارته با بیان اینکه هیچ واحد نانوایی اجازه ندارد سهمیه آرد دولتی خود را به نانوایان آزادپز و یا سایر افراد بفروشد ادامه داد: سهمیه آردی که با نرخ دولتی در اختیار نانوایان قرار می‌گیرد، برای پخت نان است تا نیاز مردم به نان تامین شود نه اینکه آرد با نرخ دیگری به فروش برسد.

انتهای پیام/م.ا

Print Friendly, PDF & Email

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده