ساعت: 08:42 منتشر شده در مورخ: 2020/10/20 شناسه خبر: 79140
نماینده مردم هشترود و چاراویماق در مجلس:

سیدحمزه امینی خواستار تجهیز بیمارستان امام حسین (ع) هشترود شد و گفت: تجهیز این بیمارستان با توجه به ارایه خدمات به مردم این ۲ شهرستان و مصدومان حوادث رانندگی در اتوبان پیامبر اعظیم (ص) ضروری است.

Print Friendly, PDF & Email

به گزارش خبرنگار پیک هشترود، سید حمزه امینی صبح امروز در بازدید از بیمارستان امام حسین (ع) افزود: رایزنی با وزیر بهداشت و رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز در این موارد انجام شده و در همین راستا با اختصاص یک دستگاه سی تی اسکن با اعتبار ۱۰ میلیارد تومان و یک دستگاه آمبولانس ۲ دیفرانسیل موافقت شده و دستور آغاز عملیات مقاوم سازی بیمارستان هشترود با اعتبار سه میلیارد تومان و پانسیون بیمارستان چاراویماق را صادر شده است.
وی با اشاره به وضعیت کنونی حوزه درمان هشترود به لحاظ ضرورت و اهمیت موضوع، خواستار تسریع در تکمیل و تجهیز  ساختمان جدیدالاحداث درمانگاه تخصصی امام رضا (ع) و نیز پانسیون پزشکان شد.
امینی از خیران و دانشگاه علوم پزشکی استان خواست هرچه زودتر نواقصات درمانگاه تخصصی و جذب پزشک برای درمانگاه را در اولویت قرار دهند.
رییس بیمارستان امام حسین (ع) هشترود نیز خواستار تجهیز این بیمارستان به دستگاه های پشتیبان و همچنین آزمایشگاه آن شد.

سعیده مداحی گفت: متاسفانه برخی دستگاه های آزمایشگاهی این بیمارستان کاراآیی خود را از دست داده اند.

وی همچنین خواستار خرید و تجهیز  دستگاه لاپاراسکوپی برای این بیمارستان شد و گفت: هزینه این دستگاه یک میلیارد تومان است از این رو از خیران انتظار داریم در این زمینه ورود کنند تا بتوانیم عمل های جراحی را با این دستگاه انجام دهیم.

انتهای پیام/م.ا

Print Friendly, PDF & Email

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده