ساعت: 10:58 منتشر شده در مورخ: 2020/10/19 شناسه خبر: 79133
رئیس دادگستری هشترود خبر داد؛

رحیم استادی گفت: هر فرد و یا صنفی که پروتکل های بهداشتی را رعایت نکند و یا افزادی که اقدام به برگزاری مراسم های عمومی مانند عزا و عروسی کنند طبق تصمیم، جریمه آنها کار اجباری در بخش کرونایی بیمارستان و یا ارائه خدمات عمومی رایگان در آنجا خواهد بود.

Print Friendly, PDF & Email

رحیم استادی رئیس دادگستری هشترود در گفتگو با خبرنگار پیک هشترود گفت: وضعیت کرونا در هشترود همه مردم را مضطرب کرده است از این رو قصد داریم در صورت عدم رعایت ضوابط بهداشتی اقدامات سخت گیرانه‌ای را در این شهرستان اجرایی کرده تا بتوانیم از گسترش کرونا جلوگیری کنیم.

وی افزود: هر فرد و یا صنفی که پروتکل های بهداشتی را رعایت نکند و یا افزادی که اقدام به برگزاری مراسم های عمومی مانند عزا و عروسی کنند طبق تصمیم، جریمه آنها کار اجباری در بخش کرونایی بیمارستان و یا ارائه خدمات عمومی رایگان در آنجا خواهد بود.

استادی تصریح کرد: از زمان شیوع بیماری کرونا در شهرستان هشترود، تعداد ۲۹ پرونده تهدید علیه بهداشت عمومی و تعداد ۱۶ پرونده کرونایی در بخش ویژه رسیدگی به تخلفات بهداشتی دادگستری هشترود تشکیل شده که جز پنج پرونده که در مرحله رسیدگی است، بقیه پرونده‌ها با اعلام حکم تادیبی و جریمه نقدی، مختومه شده است.

وی تاکید کرد: با توجه به افزایش افراد کرونایی در هشترود و مرگ و میر ناشی از این بیماری از تمامی هموطنان می‌خواهم که از سفر به این شهرستان خودداری کنند.

انتهای پیام/م.ا

Print Friendly, PDF & Email

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده