ساعت: 08:09 منتشر شده در مورخ: 2020/10/18 شناسه خبر: 79116

حجت حسین پور رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان هشترود با صدور بیانیه ای به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش، این هفته را به تمامی جامعه ورزشی ،پیشکسوتان ، جوانان ، قهرمانان ، مدال آوران ، خانواده های شهدای ورزشکار تبریک گفت.

Print Friendly, PDF & Email

به گزارش خبرنگار پیک هشترود، در این پیام آمده است:

🔸 ورزش به عنوان پدیده اجتماعی و فرهنگی، نقشی اساسی و بنیادی در زندگی امروز دارد و رمز سلامت، تندرستی و پویایی است و توسعه آن، ارتقاء سلامت عمومی و افزایش روحیه و نشاط اجتماعی را به دنبال خواهد داشت.

🔸 اثرات مثبت ورزش نه تنها بر سلامت جسم که بر روح و روان نیز به اثبات رسیده و با روحیه بالا و اندیشه قوی است که می توان بر انواع مشکلات و ناملایمات زندگی فائق آمد از طرفی اگر انسان، جامعه و زندگی سالم را هدف اصلی توسعه پایدار بدانیم در این صورت، ورزش را نیز باید محور و زیربنای سالم سازی جامعه و پایدارترین ابزار برای مقابله با بروز انواع انحرافات و آسیب های اخلاقی و اجتماعی قلمداد کرد.

🔸ورزش در دوران کرونا هم تعطیل نبوده، البته در همین شرایط که باشگاه‌ها و اماکن ورزشی تعطیل می باشند مربیان و ورزشکاران با استفاده از فضای مجازی توانسته اند فعالیت‌های ورزشی خود در خانه انجام دهند و حتی برخی مسابقات را در فضایی تازه و متفاوت راه بیندازند.

🔹 اهمیت گرامی داشت یاد و نام شهدا و ترویج فرهنگ جهاد و شهادت بر هیچ کس پوشیده نیست، ورزشکاران نیز نقشی پررنگ در دفاع مقدس ایفا کردند، ابتدای هفته تربیت بدنی را با یاد شهدای ورزشکار آغاز خواهیم کرد تا با نام این عزیزان بتوانیم هفته خوب و پربرکتی داشته باشیم.

انتهای پیام/م.ا

Print Friendly, PDF & Email

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده