ساعت: 08:02 منتشر شده در مورخ: 2020/10/18 شناسه خبر: 79105
سرپرست شبکه بهداشت و درمان چاراویماق خبر داد؛

نوروزی از اضافه شدن یک فوتی دیگر به آمار فوتی های ناشی از بیماری کرونا و شناسایی ۲۴بیمار مثبت جدید در شهرستان چاراویماق در طول دو هفته گذشته خبر داد.

Print Friendly, PDF & Email

مهندس نوروزی سرپرست شبکه بهداشت و درمان چاراویماق در گفتگو با خبرنگار پیک هشترود گفت: متاسفانه امروز یک نفر از بیماران کرونا مثبت در شهرستان چاراویماق فوت کردند و تعداد کل فوتی های ناشی از کرونا در این شهرستان به ۱۴نفر رسید.

🔹 وی افزود: مرحوم مرد ۴۷ ساله و از کارمندان شریف یکی از ادارت شهرستان بودند.

🔹 نوروزی ادامه داد: همچنین در طول دو هفته   گذشته با شناسایی ۲۴ نفر فرد مثبت آمار بیماران مثبت قطعی کرونایی در شهرستان چاراویماق به ۴۵۷ نفر رسید.

وی تصریح کرد: از این تعداد ۲۴۳ نفر خانم  و ۲۱۴ نفر مرد و تعداد مورد مثبت شهری۱۸۱ و تعداد مورد مثبت روستایی ۲۱۵ نفر و افراد مثبت مهمان ۶۱نفر میباشد.

🔹 وی خاطرنشان کرد: همچنین در طول این مدت نیز ۳۸ نفر از کارکنان ایثارگر شبکه بهداشت و درمان شهرستان چاراویماق نیز به این بیماری مبتلا شده اند.

🔹 وی یادآور شد: در حال حاضر نیز دو بیمار مشکوک در بخش کرونا بیمارستان امیرالمؤمنین چاراویماق بستری می‌باشند.

🚨 نوروزی تاکید کرد: کماکان رعایت بهداشت فردی و استفاده از ماسک علی الخصوص برای افراد سالمند و دارای بیماری‌های زمینه ای، رعایت فاصله گذاری اجتماعی، اجتناب از تجمعات از مهمترین راه های پیشگیری از ابتلا به این بیماری میباشد.

انتهای پیام/م.ا

Print Friendly, PDF & Email

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده