ساعت: ۱۱:۳۸ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۹/۰۷/۷ شناسه خبر: 78809
معاون فرماندار هشترود:

معاون فرماندار هشترود با بیان اینکه پرسنل بهداشت محیط سربازان گمنام امنیت غذایی، محیط زیست و جامعه هستند، از آنها خواست تا عوامل و منابع آلودگی بهداشت محیط را شناسایی و با به کارگیری روش‌های علمی این عوامل را برطرف کنند.

Print Friendly

به گزارش خبرنگار پیک هشترود، اکبر انبارته صبح امروز در مراسم تجلیل از کارکنان بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان هشترود گفت: نقش بهداشت محیط در سلامتی جسمی و روانی مردم جامعه بر کسی پوشیده نیست و پرسنل بهداشت محیط ضمن آموزش مردم مبنی بر رعایت الزامات و اقدامات بهداشت محیطی، در تامین، حفظ و ارتقای سلامت جامعه بیشتر ایفای نقش کنند.

وی همچنین خواستار استمرار و در دستور کار قرار گرفتن ضدعفونی خیابان ها و معابر عمومی در شهرها و روستاها با همکاری شهرداری هاف بخشداران، دهیاران و عوامل بهداشت محیط شد.

انبارته همچنین بر جمع آوری و دفع و دفن بهداشتی زباله های خانگی و صنعتی و همچنین کنترل سگ های ولگرد  تاکید کرد و گفت: شهرداران و دهیاران و مراکز بهداشت محیط باید سازکارهای لازم را در این زمینه بکار بگیرند.

وی با بیان اینکه توجه به امر بهداشت و سلامت به عنوان یکی از مهمترین مؤلفه های توسعه صنعت گردشگری است گفت:  باید طرح هایی را به منظور رفع مسائل و مشکلات بهداشتی شهرستان به ویژه در محدوده های بافت تاریخی و روستاهای هدف گردشگری آماده و برای اجرا ارائه شود.
انبارته همچنین خواستار رصد و بازرسی اصناف و اماکن عمومی از سوی اعضای ستاد شهرستانی مقابله با کرونا،  بازرسان شبکه بهداشت درمان و صمت و برخورد با متخلفان شد.

انتهای پیام/م.ا

Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده