ساعت: 16:13 منتشر شده در مورخ: 2020/09/20 شناسه خبر: 78723
فرمانده سپاه ناحیه هشترود خبر داد؛

سرهنگ شاهمحمدپور گفت: در طول هفته دفاع مقدس ۴۰ برنامه شهرستانی و ۱۵۰ برنامه حوزه ای و پایگاه محور اجرا خواهد شد.

Print Friendly, PDF & Email

به گزارش خبرنگار پیک هشترود، سرهنگ امیر شاهمحمدپور فرمانده سپاه ناحیه هشترود در نشست خبری با خبرنگاران به مناسب تشریح برنامه های هفته دفاع مقدس گفت: در طول هفته دفاع مقدس ۴۰ برنامه شهرستانی و ۱۵۰ برنامه حوزه و پایگاه محور اجرا خواهد شد.

وی افزود:دوران هشت ساله دفاع ملت سلحشور ایران در حفظ و اعتلای نظام مقدس اسلامی و حراست از مرزهای عزت و شرف، همچون نگینی تابناک تا همیشه زمان بر تارک تاریخ حماسه و ایثار و پایداری آزادگان جهان خواهد درخشید.
وی خاطر نشان کرد:بی شک این دفاع جانانه ملت در برابر تجاوز وحشیانه دشمن، منشاء غرور ملی پایان ناپذیری برای مردم سلحشور ایران شد و باعث شد توطئه مشترک دشمنان برای به زانو درآوردن ملت بزرگ ایران به فرصتی برای اثبات توانمندی‌های انقلاب و کشور تبدیل شود.
سرهنگ شاه محمد پور متذکر شد:فرارسیدن هفته دفاع مقدس که نمایانگر هشت سال ایثار و فداکاری و از جان گذشتگی مردمان این آب خاک می باشد را به محضر فرماندهی معظم کل قوا، کلیه پیشکسوتان عرصه ایثار و شهادت، جانبازان سرافراز، رزمندگان، بسیجیان، خانواده معظم شهدا و ایثارگران و مردم شریف هشترود و نظرکهریزی تبریک و تهنیت عرض می نمایم.
شاه محمدپور در آخر به به برنامه هایی که قرار است در طول هفته گرامیداشت دفاع مقدس نیز اشاره کرد وگفت:رژه موتوری،افتتاحیه نمایشگاه دفاع مقدس، استماع پخش زنده بیانات مقام معظم رهبری ،دیدار با خانواده های شهدا وایثارگران ، پیاده روی وکوهپیمایی پایوران سپاه وناجا ورزمندگان ،مراسم کلنگ زنی مجموعه یادمان شهدای گمنام ،غبار روبی مزار شهدای گمنام، یادواره شهدای گمنام،دیدار با امام جمعه شهرستان وده ها برنامه فرهنگی وهنری ازجمله برپایی جشنواره شعر بسیج ورزشی از دیگر برنامه های اجرا شده دراین هفته خواهد بود.
فرمانده سپاه ناحیه هشترود عنوان کرد در اجرای برنامه ها به مراعات شیوه نامه های بهداشتی جدیت خاصی نشان خواهیم داشت وتمام برنامه ها با ماسک ورعایت فاصله گذاری اجتماعی وضد عفونی دستها انجام می گیرد.

 

انتهای پیام/ م.ا

Print Friendly, PDF & Email

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده