ساعت: ۱۱:۵۹ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ شناسه خبر: 78298

رییس شورای شهر هشترود از مردم این شهر خواست تا با پرداخت به موقع عوارض، شهرداری را در اجرای طرح‌ها و خدمات‌رسانی یاری کنند.

Print Friendly

به گزارش خبرنگار پیک هشترود، محمدرضا قهرمان پور روز سه شنبه در جلسه شورای شهر هشترود با اشاره به افزایش هزینه، اظهار کرد: تداوم خدمات رسانی و اجرای طرح های عمرانی منوط به پرداخت به موقع عوارض شهرداری از سوی مردم است.

وی همچنین از تشکیل اکیپی متشکل از اعضا شورا و کارشناسان شهردای برای بازدید از مناطق مختلف شهر و احصا مشکلات شهری خبرداد و گفت: این اقدام در راستای توزیع عادلانه خدمات در مناطق شهری است.

نایب رییس شورای اسلامی شهر هشترود نیز گفت: موانع و معضلات پروژه های عمرانی باید بررسی شده و تمهیداتی برای رفع آنها اندیشیده شود.
محمد رضا شقاقی پور خاطر نشان کرد: تکمیل پروژه های نیمه تمام از جمله بازارچه قدیمی، آسفالت محلات  و ساماندهی سید دره سی از خواسته های مردم است و خود مردم نیز آماده مشارکت در اتمام این طرح ها هستند.

وی اظهار داشت: با توجه به مشکلاتی که طولانی شدن پروژه ها برا شهروندان دارد، برنامه ریزی ها باید به گونه ای باشد که طرح ها در کوتاهترین زمان ممکن تکمیل و به بهره برداری برسند.

انتهای پیام/م.ا

Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده