ساعت: ۱۰:۴۲ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ شناسه خبر: 78294

اضافه شدن یک فوتی دیگر به آمار فوتی های ناشی از بیماری کرونا و شناسایی۱۳ نفر مورد مثبت قطعی جدید در شهرستان چاراویماق طی یک هفته گذشته.

Print Friendly

مهندس نوروزی سرپرست شبکه بهداشت و درمان #چاراویماق در گفتگو با خبرنگار پیک هشترود گفت: ضمن تسلیت به بازماندگان متوفی متاسفانه امروز  یک نفر از بیماران کرونا مثبت در شهرستان چاراویماق فوت کردند و تعداد کل فوتی های ناشی از کرونا در این شهرستان به ۹ نفر رسید.

🔹وی افزود: ایشان خانم ۶۹ ساله و اهل یکی از روستاهای شهرستان بودند.

🔺 نوروزی تصریح کرد: همچنین در طول هفته گذشته با شناسایی ۱۳نفر فرد مثبت آمار بیماران مثبت قطعی کرونایی در شهرستان چاراویماق به۲۹۲نفر رسید که از این تعداد۱۶۲نفر خانم و ۱۳۰نفر آقا و همچنین ۱۰۳نفر از جمعیت شهری و ۱۶۲نفر جمعیت روستایی و بقیه افراد غیر بومی و مهمان  شناسایی شده درشهرستان می‌باشند.

🔹وی ادامه داد: از ابتدای شیوع بیماری تا کنون با تلاش مدافعان سلامت پرتلاش و ایثارگر شبکه بهداشت شهرستان تعداد۱۱۰۰نمونه از افراد مشکوک بستری و سرپایی تهیه شده است که ۲۶/۵درصد نمونه های ارسالی مثبت شده است
در حال حاضر نیز ۳  بیمار مشکوک ویک بیمار مثبت در بخش کرونا ی بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) چاراویماق بستری و تحت درمان میباشد.

🔹 نوروزی تاکید کرد: کماکان استفاده از ماسک علی الخصوص برای افراد پر خطر ،رعایت فاصله گذاری اجتماعی و شستن مرتب و صحیح دست ها با آب و صابون بهترین راه های مقابله با این بیماری منحوس میباشد.

#من_ماسک_میزنم

انتهای پیام/م.ا

Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده