ساعت: ۰۷:۵۴ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ شناسه خبر: 78289

معاون مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان‌شرقی گفت: ۶۰۰ کیلومتر راه اصلی و فرعی در آذربایجان شرقی نیازمند بهسازی است.

Print Friendly

به گزارش خبرنگار پیک هشترود، غلامرضا رسول زاده صبح امروز در بازدید از روند آسفالت ریزی جاده هشترود به مراغه افزود: در حال حاضر ۹۰۰ محور با ۱۲ گروه در حال آسفالت ریزی در جاده های اصلی و فرعی استان هستند.
وی با بیان اینکه هنوز اعتبارات سال ۹۹ ابلاغ نشده است، گفت: با این حال با اعتبار ۱۰۰ میلیارد تومان جاده های استان در حال ایمن سازی و آسفالت ریزی هستند.
معاون مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان‌شرقی اعلام کرد: لکه‌گیری، بهسازی و آسفالت راه‌های شریانی استان ۴۰۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد.
وی از رانندگان عبوری در این جاده ها خواست با توجه به اجرای این عملیات و اعمال محدودیت ترافیکی با نزدیک شدن به محل بهسازی جاده ها احتیاط کرده و مقررات راهنمایی و رانندگی را رعایت کنند.
علی ابوالحسنی رییس اداره حمل و نقل جاده ای هشترود هم گفت: با توجه به اینکه در محور هشترود مراغه به خصوص فاصله هشترود تا نظرکهریزی با از بین رفتن آسفالت مواجه هستیم،  ۶ کیلومتر از این محور با اعتبار ۲۰ میلیارد تومان آسفالت ریزی می شود و پس از ابلاغ اعتبارات امسال ۲۰ کیلومتر دیگر به پیمان آسفالت ریزی خواهد رفت.

 

انتهای پیام/م.ا

Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده