ساعت: 09:13 منتشر شده در مورخ: 2020/07/26 شناسه خبر: 78266
فرماندار هشترود:

امین امینیان از آمار بالای فوتی‌های ناشی از کرونا در شهرستان هشترود خبرداد.

Print Friendly, PDF & Email

به گزارش خبرنگار پیک هشترود، امین امنیان صبح امروز در جلسه ستاد کرونای شهرستان اظهار کرد:آمارها و گزارشات نشان‌دهنده افزایش بیماران بدحال و مرگ و میر کرونایی و وضعیت قرمز شهرستان است که آمارهای شهرستان از میانگین کشوری و استانی بیشتر و تهدیدی بسیار جدی برای هشترود می‌باشد.

وی، مراسم عروسی و عزا همچنین حمل و نقل درون شهری و برون شهری و تجمعات و دورهمی‌ها را عوامل تشدید کرونا در شهرستان عنوان کرد.

رئیس ستاد مقابله و کنترل بحران کرونای شهرستان هشترود گفت:
یک هفته سطوح ۳ و ۴ فعالیت‌ها از جمله مدارس، دانشگاه‌ها، آموزشگاه‌های آزاد و دولتی، حوزه علمیه، استخر، پارک، تالار پذیرایی، آرایشگاه‌های زنانه، و باشگا‌های ورزشی خصوصی و دولتی، کافه‌ها و قهوه خانه‌ها تعطیل خواهند بود.

امینیان خاطرنشان کرد: ذبح دام در روز عیدقربان فقط در کشتارگاه‌ها خواهد بود و در مکان‌های غیر از کشتارگاه‌ها ممنوع می‌باشد

فرماندار هشترود گفت: ادارات اجازه ندهند ارباب‌رجوع بدون ماسک وارد اداره شود، ارائه خدمات به افراد بدون ماسک ممنوع می‌باشد و دستگاه‌ها تا می‌توانند خدمات از راه دور و الکترونیکی ارائه دهند.

وی در ادامه با بیان اینکه در میزان فوتی‌ها از میانگین استانی و کشوری بالا هستیم گفت: با تهدید‌کنندگان علیه بهداشت عمومی برخورد جدی خواهد شد.

وی تاکید کرد: از این هفته هم بازار هفتگی تعطیل خواهد بود.

 

 انتهای پیام/م.ا
Print Friendly, PDF & Email

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده