ساعت: ۰۹:۱۳ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۹/۰۵/۵ شناسه خبر: 78266
فرماندار هشترود:

امین امینیان از آمار بالای فوتی‌های ناشی از کرونا در شهرستان هشترود خبرداد.

Print Friendly

به گزارش خبرنگار پیک هشترود، امین امنیان صبح امروز در جلسه ستاد کرونای شهرستان اظهار کرد:آمارها و گزارشات نشان‌دهنده افزایش بیماران بدحال و مرگ و میر کرونایی و وضعیت قرمز شهرستان است که آمارهای شهرستان از میانگین کشوری و استانی بیشتر و تهدیدی بسیار جدی برای هشترود می‌باشد.

وی، مراسم عروسی و عزا همچنین حمل و نقل درون شهری و برون شهری و تجمعات و دورهمی‌ها را عوامل تشدید کرونا در شهرستان عنوان کرد.

رئیس ستاد مقابله و کنترل بحران کرونای شهرستان هشترود گفت:
یک هفته سطوح ۳ و ۴ فعالیت‌ها از جمله مدارس، دانشگاه‌ها، آموزشگاه‌های آزاد و دولتی، حوزه علمیه، استخر، پارک، تالار پذیرایی، آرایشگاه‌های زنانه، و باشگا‌های ورزشی خصوصی و دولتی، کافه‌ها و قهوه خانه‌ها تعطیل خواهند بود.

امینیان خاطرنشان کرد: ذبح دام در روز عیدقربان فقط در کشتارگاه‌ها خواهد بود و در مکان‌های غیر از کشتارگاه‌ها ممنوع می‌باشد

فرماندار هشترود گفت: ادارات اجازه ندهند ارباب‌رجوع بدون ماسک وارد اداره شود، ارائه خدمات به افراد بدون ماسک ممنوع می‌باشد و دستگاه‌ها تا می‌توانند خدمات از راه دور و الکترونیکی ارائه دهند.

وی در ادامه با بیان اینکه در میزان فوتی‌ها از میانگین استانی و کشوری بالا هستیم گفت: با تهدید‌کنندگان علیه بهداشت عمومی برخورد جدی خواهد شد.

وی تاکید کرد: از این هفته هم بازار هفتگی تعطیل خواهد بود.

 

 انتهای پیام/م.ا
Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده