ساعت: 07:59 منتشر شده در مورخ: 2020/07/15 شناسه خبر: 78245

معاون استاندار و فرماندار ویژه مراغه خواستار تسریع در اجرای پروژه آزادراه مراغه – هشترود شد و گفت: این طرح برای شهرستان بسیار ضروری و مهم بوده و نباید عملیات اجرایی آن متوقف شود.

Print Friendly, PDF & Email

به گزارش پیک هشترود به نقل از ایرنا؛ سیدعلی موسوی حسینی روز سه شنبه به منظور آشنایی با آخرین اقدامات و عملکرد راه و شهرسازی مراغه در دیدار با رییس این اداره اظهار داشت: احداث واریانت دسترسی میدان مجلس به آزادراه و تکمیل قطعات ۲ و سه این پروژه باید در اولویت قرار گیرد.

وی همچنین با تاکید بر تسریع در عملیات اجرایی ساختمان الحاقی و آموزشی بیمارستان سینا گفت: در حال حاضر این پروژه ۴۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و عملیات اجرایی ساختمان الحاقی با ابلاغ قرارداد احداث ساختمان آموزشی آغاز شده است.

موسوی حسینی گفت: اداره راه و شهرسازی شهرستان باید با تمامی ظرفیت و برنامه ریزی دقیق تسریع در اجرای پروژه های عمرانی و تولید مسکن، حفظ منابع و سرمایه های ملی، جدیت در انجام وظایف و افزایش بهره وری را در دستور کار خود قرار دهد.

رییس اداره راه و شهرسازی مراغه نیز در این دیدار گفت: سهمیه شهرستان در طرح اقدام ملی مسکن یکهزار و ۸۸ واحد بوده که در مرحله نخست ۴۰۰ واحد ثبت نام و ۲۳۵ نفر از افراد ثبت نام کننده در این مرحله پس از پالایش واجد شرایط شناخته و از طریق پیامک به آن ها اطلاع رسانی شد.

مقصود محرم پور گفت: در مرحله دوم هم ۴ هزار و ۵۰۰ نفر ثبت نام کردند که در حال حاضر وضعیت آن ها در حال پالایش است.

وی در ادامه بافت فرسوده مراغه را ۳۲ درصد عنوان کرد و گفت: در طول سال گذشته پنج میلیارد و ۹۶۰ میلیون تومان در قالب تسهیلات برای بافت های فرسوده و طرح های بازآفرینی شهری در این شهرستان تخصیص یافته است.

وی گفت: همچنین در طول سال گذشته در راستای حفاظت و صیانت از اراضی ملی و دولتی سه هکتار از اراضی ملی به ارزش ۱۰ میلیارد تومان رفع تصرف و آزادسازی شد.

وی گفت: رفع مشکل زیرگذر شهر خداجو و آزادراه مراغه هشترود از جمله دغدغه های اساسی این اداره است.

انتهای پیام/م.ا

Print Friendly, PDF & Email

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده