ساعت: ۰۷:۳۹ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۹/۰۴/۲۵ شناسه خبر: 78237

مدیر کل بهزیستی استان آذربایجان شرقی از کلنگ زنی دوازدهمین مرکز حرفه آموزی دختران در شهرستان هشترود خبر داد.

Print Friendly

به گزارش خبرنگار پیک هشترود، صحاف مدیر کل بهزیستی استان آذربایجان شرقی در مراسم کلنگ زنی مرکز حرفه آموزی دختران بالای ۱۴ سال در هشترود، گفت:بهزیستی استان در راستای اجرایی کردن اصل ۴۴ قانون اساسی از ۱۷۰۰ مرکز نگهداری و حرفه آموزی موجود، ۹۹ درصد آن اماکن را به بخش غیردولتی واگذار و برای ۱۴ هزار نفر اشتغال ایجاد کرده است.

او با بیان اینکه توانمند سازی معلولان در دستور کار اداره کل بهزیستی استان قرار گرفته، گفت: اشتغال مددجویان، هزینه‌های تحصیلی دانشجویان و دانش آموزان، خدمات شبانه روزی، معافیت سربازی و چندین مورد دیگر از جمله کار‌هایی است که سازمان بهزیستی برای افراد تحت پوشش خود انجام می‌دهد.

او از مسئولان خواست: تا اماکن شهری و ادارات را برای آمد و شد معلولان مناسب سازی کنند.

امینیان فرماندار هشترود نیز در این مراسم گفت: تلاش مجاهدانه مجموعه بهزیستی هشترود قابل تقدیر است چرا که رئیس و پرسنل این اداره در جهت خدمت بیشتر و جذب خیرین پیشقدم هستند.

امینیان افزود: بهزیستی هشترود از جمله اداراتی است که در حوزه آسیب‌های اجتماعی توانسته سند‌های ۹ گانه را تهیه و تدوین کند.

ساخت مرکز حرفه آموزی دختران هشترود در زمینی به مساحت ۱۲۰۰ متر مربع در دو طبقه با هزینه‌ای بالغ بر ۵۰۰ میلیون تومان ساخته خواهد شد.

انتهای پیام/

Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده