ساعت: 07:39 منتشر شده در مورخ: 2020/07/15 شناسه خبر: 78237

مدیر کل بهزیستی استان آذربایجان شرقی از کلنگ زنی دوازدهمین مرکز حرفه آموزی دختران در شهرستان هشترود خبر داد.

Print Friendly, PDF & Email

به گزارش خبرنگار پیک هشترود، صحاف مدیر کل بهزیستی استان آذربایجان شرقی در مراسم کلنگ زنی مرکز حرفه آموزی دختران بالای ۱۴ سال در هشترود، گفت:بهزیستی استان در راستای اجرایی کردن اصل ۴۴ قانون اساسی از ۱۷۰۰ مرکز نگهداری و حرفه آموزی موجود، ۹۹ درصد آن اماکن را به بخش غیردولتی واگذار و برای ۱۴ هزار نفر اشتغال ایجاد کرده است.

او با بیان اینکه توانمند سازی معلولان در دستور کار اداره کل بهزیستی استان قرار گرفته، گفت: اشتغال مددجویان، هزینه‌های تحصیلی دانشجویان و دانش آموزان، خدمات شبانه روزی، معافیت سربازی و چندین مورد دیگر از جمله کار‌هایی است که سازمان بهزیستی برای افراد تحت پوشش خود انجام می‌دهد.

او از مسئولان خواست: تا اماکن شهری و ادارات را برای آمد و شد معلولان مناسب سازی کنند.

امینیان فرماندار هشترود نیز در این مراسم گفت: تلاش مجاهدانه مجموعه بهزیستی هشترود قابل تقدیر است چرا که رئیس و پرسنل این اداره در جهت خدمت بیشتر و جذب خیرین پیشقدم هستند.

امینیان افزود: بهزیستی هشترود از جمله اداراتی است که در حوزه آسیب‌های اجتماعی توانسته سند‌های ۹ گانه را تهیه و تدوین کند.

ساخت مرکز حرفه آموزی دختران هشترود در زمینی به مساحت ۱۲۰۰ متر مربع در دو طبقه با هزینه‌ای بالغ بر ۵۰۰ میلیون تومان ساخته خواهد شد.

انتهای پیام/

Print Friendly, PDF & Email

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده