ساعت: ۰۹:۰۳ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ شناسه خبر: 78200
رئیس دادگستری هشترود خبر داد؛

رئیس دادگستری هشترود از مختومه شدن ۱۷۶۲۱ پرونده در حوزه قضایی این شهرستان خبر داد.

Print Friendly

رحیم استادی در گفت‌وگو با خبرنگار پیک هشترود، اظهار کرد: اختلافات ملکی، ایراد ضرب و جرح، سرقت، نزاع دسته جمعی، قاچاق مواد مخدر و مشروبات الکلی بیشترین پرونده را در حوزه قضایی هشترود دارا هستند.

وی در خصوص برخورد با هنجار شکنان، اظهار کرد: برخورد قضایی با مجرمین و مزاحمین نوامیس مردم همچون گذشته ادامه دار بوده و با هنجار شکنان برخورد جدی خواهد شد.

وی افزود: مجموعه قضایی در همه امور کمک حال دولت است و توانسته با ورود به پرونده‌هایی مانند معارضین جاده قویون قشلاقی و مجتمع آبرسانی آلمالو که برای منطقه به یک مشکل بزرگ تبدیل شده بود، این مشکلات را از سر راه بردارد.

استادی اضافه کرد: در سال گذشته ماموران نیروی انتظامی توانستند با دستور قضایی ۱۲۶ بطری مشروبات الکلی، شش کیلو گرم تریاک، ۱۲و نیم کیلو گرم حشیش و ۲۰۰ گرم مواد مخدر صنعتی را کشف و ضبط کنند.

وی در ادامه صحبت هایش به برخورد قاطع با حفاری‌های غیر مجاز به‌خصوص چاه‌های عمیق بدون پروانه اشاره کرد و گفت: ۱۰۰ حلقه چاه‌های غیرمجاز نیز به وضعیت قبلی بازگردانده شد.

وی از برخورد قانونی با رئیس یک بانک و یک نفر از پرسنل این بانک در هشترود به خاطر تحصیل مال نامشروع خبر داد و خاطر نشان کرد: برای هر دو متهم حکم‌های سنگین صادر شده است.

رئیس دادگستری هشترود ادامه داد: خوشبختانه در هشترود از پرونده‌های اختلاس، ارتشا و رانت خواری خبری نیست ولی با چندین مورد ترک انفاق مواجه بودیم که مجرمین به حبس‌های مدت دار محکوم شدند. ۱٠درصد از پرونده‌های رسیده به مجموعه قضایی هشترود منجر به صلح و ساز شده است.

به گزارش ایسنا، به مناسبت هفته قوه قضائیه ملاقات مردمی رئیس دادگستری شهرستان هشترود در ساختمان دادگستری انجام پذیرفت و جمعی از خانواده های شهدا و جانبازان، لوح تقدیر مدیر کل بنیاد شهید استان آذربایجان شرقی را تقدیم  ایشان کردند.

انتهای پیام/

Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده