ساعت: ۲۰:۴۴ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۸/۱۲/۸ شناسه خبر: 77676

    جزیره کیش جزو محبوب‌ترین مقاصد گردشگری ایران است. توریست‌ها سفر به جزیره کیش را برای استفاده از امکانات تفریحی جزیره، انجام می‌دهند. با شرکت در تور کیش می‌توانید علاوه بر استفاده از ساحل آرام و جذاب جزیره و تجربه یک آرامش واقعی از هیجانات تفریحی آن نیز برخوردار شوید. ما در اینجا انواع […]

Print Friendly

 

 

جزیره کیش جزو محبوب‌ترین مقاصد گردشگری ایران است. توریست‌ها سفر به جزیره کیش را برای استفاده از امکانات تفریحی جزیره، انجام می‌دهند. با شرکت در تور کیش می‌توانید علاوه بر استفاده از ساحل آرام و جذاب جزیره و تجربه یک آرامش واقعی از هیجانات تفریحی آن نیز برخوردار شوید. ما در اینجا انواع تفریحات و هیجاناتی که می‌توانید تجربه کنید را به شما معرفی می‌کنیم، تا در سفر به کیش، از آنها بهره ببرید.

غواصی و اسکی روی آب

رفتن به عمق دریا و تجربه غواصی جزو تفریحات هیجانی تور کیش است که گردشگران از آن بهره‌مند می‌شوند. توریست‌ها به اعماق آب می‌روند و آبزیان دریایی را از نزدیک مشاهده می‌کنند. شاید باورتان نشود اما این برای توریست‌ها بسیار هیجان‌انگیز و لذت بخش است. استفاده از جت اسکی و تفریحات مربوط به آن از مواردی است که در جزیره کیش به وفور یافت می‌شود. جت اسکی یک وسیله کاملا هیجانی است که انرژی زیادی می‌طلبد و توریست‌هایی که به دنبال کسب هیجان هستند، از آن استفاده می‌کنند ظرفیت جت اسکی‌ها معمولا دو نفره است. این جت اسکی‌ها در محدوده‌ها و سرعت‌های مشخص، هدایت شده و برای استفاده کنندگان، جذابیت‌های خاص دارند. اسکی روی آب، از ورزش‌های پر طرفدار آبی است که توریست‌ها از آن استقبال می‌کنند. این نوع از تفریح، با استفاده از اسکی انجام می‌شود. این نوع از اسکی با سرعت ۳۰ کیلومتر بر روی آب حرکت می‌کند. اولین جایی که برای تفریحات مربوط به اسکی روی آب در منطقه خاورمیانه طراحی شده است، در جزیره کیش بوده است.

 

شناور آکواریوم و قایق سواری در تور کیش

به سفارش سفر باتو ، توریست‌های زیادی هستند که به دنیای زیر آب، بسیار علاقمند بوده و دوست دارند آن را از نزدیک مشاهده کنند. برای دیدن آکواریوم کیش، می‌توانید فصل بهار را انتخاب کنید، تا سرما بر شما اثر نگذارد. شناورهایی که به این منطقه می‌روند، تا عمق سه متری در آب پایین می‌روند. این آکواریوم‌ها، ریزترین حرکات آبزیان را به نمایش می‌گذارند. در سفر به کیش و بازدید از آکواریوم آن، می‌توانید از دیدن حرکات آبزیان، لذت ببرید.

برای کسب تجربه‌ای پر از آرامش و هیجان، بهتر است همه تفریحات آبی جزیره را تجربه کنید. استفاده از چترهای پارسال بر روی دریا که به قایق متصل است یکی از این تفریحات جذاب آبی است. از این طریق شما با قایق حرکت می‌کنید و قایق شما را با سرعت بالا می‌کشاند تا بتوانید در آسمان، اوج بگیرید. دیدن تصویر پانارومای زیبا از بالای آب‌های خلیج فارس می‌تواند برای شما بسیار هیجان‌انگیز باشد. علاوه بر این، قایق‌سواری در خلیج فارس می‌تواند تجربه‌ای پرهیجان برای شما محسوب شود. بنابراین لذت این تفریح را نباید با چیز دیگری عوض کنید. این تفریح، بسیار هیجانی بوده و جایگزینی ندارد. بهتر است آن را تجربه کنید و از هیجانات مربوط به آن، بهره‌مند شوید.

تفریح شاتل و فلای بورد

شاتل تفریحی پرهیجان و جذاب است که توریست‌های زیادی به آن، علاقمند هستند. این تفریح، طرفداران زیادی دارد. شاید برخی تجربه تفریح با شاتل را نداشته باشند و از خود بپرسند این تفریح چگونه است؟ شاتل یک نوع تیوب است که به قایق بسته می‌شود. کسانی که روی این تیوب می‌نشینند، روی آب حرکت می‌ککند و شاتل را به این طرف و آن طرف حرکت می‌دهند با کشیدن شاتل، هیجان فرد بسیار زیاد شده و از حرکت بر سطح آب لذت می‌برد.

فلای بورد، یک تفریح آبی است که توریست‌ها حاضر نیستند آن را از دست بدهند. جالب است بدانید که این وسیله قادر است در ۱۲ متری سطح آب به پرواز درآید. این وسیله با یک شیلنگی که ۱۸ متر است به جت اسکی وصل می‌شود.

 

کایت بوردینگ و بیگ بال

کایت‌ بوردینگ یکی از تفریحات جذاب آبی در کیش است که افراد زیادی آن را تجربه کرده‌اند این ورزش هیجانی از در هم ریختن و ترکیب کردن دو ورزش دیگر، یعنی اسکی بر روی آب با پاراگلادینگ، ایجاد شده است. در این ورزش آبی از نیروی کایت برای اسکی کردن بهره گرفته می‌شود. این نوع از ورزش‌های آبی، امکانات بهتری به فرد می‌دهند تا آمادگی لازم را جهت تفریحات آبی کسب کند. بیگ بال، یکی دیگر از تفریحات هیجانی کیش است. این نوع از تفریح آبی، انرژی و هیجان بالایی را می‌طلبد. در این تفریح، شما در یک توپ شفاف قرار می‌گیرید و در داخل آب رها می‌شوید.  با حرکت بر روی آب و قل خوردن به داخل توپ، شما پر از ترس و هیجان می‌شوید. برای لذت بردن از این نوع تفریحات، می‌توانید به ساحل مرجان بروید و از هیجانات داخل آب بهره‌ند شوید.

شاید وسایل تفریحی آبی دیگری نیز باشند که ما آنها را در اینجا ذکر نکرده باشیم. تفریحات آبی جزیره کیش بسیار متنوع هستند و علاقمندان به استفاده از آنها، معمولا بارها به جزیره کیش سفر کرده و این تفریحات را تجربه کرده‌اند. ما این تفریحات آبی را برای کسانی معرفی کرده‌ایم که عاشق هیجانات تفریح آبی هستند اما نمی‌دانند برای تجربه آنها باید به کجا بروند. جزیره کیش، دست یافتنی‌ترین و نزدیک‌ترین مکانی است که می‌توانید با سفر به آن، تفریحات متنوع و جذاب آبی را از نزدیک ببینید و هیجان را تجربه کنید.

 

 

 

Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده