ساعت: ۱۰:۱۵ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ شناسه خبر: 77628
انگار دیواری کوتاه تر از رسانه در هشترود پیدا نمی شود؛

جواد لطف الله پور روحانی همیشه ردصلاحیت شده به رسانه های شهرستان هشترود توهین کرد.

Print Friendly

به گزارش خبرنگار پیک هشترود، جواد لطف الله پور کاندیدای رد صلاحیت شده در حوزه انتخابیه هشترود و چاراویماق که سبقه طولانی در این رد صلاحیت ها دارد و دوره گذشته نیز به سمت یکی از کاندیداها تبلیغ می کرد این دوره نیز به حمایت یکی از کاندیداها برخواسته است.

تا اینجای کار بحث مورد نظر ما نیست بلکه بحث ما به بیانیه روز گذشته وی بر می گردد. وی در این بیانیه که در جهت تخریب رقیب انتخاباتی نگارش شده در جملات ابتدایی آن با توهین مستقیم به رسانه های مستقل، فعال و رسمی منطقه آنها را بله قربان گوی نماینده فعلی تلقی کرده است.

جناب لطف الله پور، یا جنابعالی تمایلی به مطالعه رسانه های منطقه را ندارید و یا خبر رسان هایتان اشتباهی راپورت داده اند.

علاوه بر کانال های تلگرامی فعال در منطقه، پایگاه اطلاع رسانی #پیک_هشترود از همان لحظات ابتدایی بارش ها، بصورت مستمر مطالبات روستانشینان را منعکس کرده و حتی کمپینی هم در این زمینه به به راه انداخت که انعکاس کشوری پیدا کرد که گویا به گوش جنابتان نرسیده است.

بزرگوار، بروید برای دعواهای سیاسی و اختلافات انتخاباتی خود راه دیگری پیدا کنید و پای رسانه ها را به این وادی باز نکنید که در غیر اینصورت ما هم صحبت هایی خواهیم داشت.

راستی، حالا ما رسانه ها دستور گرفته بودیم که اخبار روستاهای محصور در برف را منتشر نکنیم، شما که به عنوان یکی از پدران معنوی دولت تدبیر و امید در استان شناخته شده اید چرا دست استاندار را نگرفته و به منطقه نیاوردید؟ اقدامی مصلحتی انجام ندادید یا از انتخابات ترسیدید؟

بزرگوار، رسانه های مستقل منطقه را بیخیال شوید، ما بله قربان گوی کسی نیستیم، شما فکری به حال خودتان بکنید.

انتهای پیام/م.ا

Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده