ساعت: ۱۰:۲۲ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۸/۱۰/۷ شناسه خبر: 77351
رئیس اداره تبلیغات اسلامی هشترود:

حجت الاسلام یعقوب اباذری گفت: آگاهی و بصیرت اجتماعی مردم ارکان فتنه را متزلزل ساخت و قدرت نظام اسلامی را در جهان اثبات کرد.

Print Friendly

حجت‌ الاسلام یعقوب اباذری رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان هشترود در گفتگو با خبرنگار پیک هشترود با اشاره به اینکه حرکت مردم در۹دی ۱۳۸۸ ، شورش علیه جریان فتنه در نظام اسلامی بود، گفت: فتنه گران در روز قدس سال ۸۸ با سر دادن شعار نه غزه نه لبنان شعار سی ساله صهیونیسم ستیزی ملت ایران را زیر سئوال برده بودند و در ۱۳ آبان همان سال با اعلام هم پیمانی با آمریکا از مرزهای استکبارستیزی ملت عبور کرده و در ۱۶ آذر همان سال با اهانت به ساحت مقدس حضرت امام (ره) و جسارت به تصویر ایشان ثابت کردند که تمامی ادعاهای گذشته مبنی بر پیروی از خط امام(ره) گزافه بوده است.

 
وی افزود: فتنه گران در روز عاشورای همان سال نیز آخرین تکه های پازل براندازی را کنار هم گذاشتند و با اهانت به مقدسات مردم در ایام عزاداری امام حسین(ع) و شعار علیه اصل ولایت فقیه ماهیت دین ستیزانه خود را به نمایش گذاشتند.

 
اباذری اظهار داشت: این در حالی بود که سران این جریان کوچکترین اظهار تاسف و یا موضع گیری در محکومیت فتنه ‌گران از خود بروز ندادند و حتی به هتاکان روز عاشورا که با کف و سوت به هیات های مذهبی حمله کرده بودند لقب ‘مردم خداجوی’ دادند.

 
وی تصریح کرد: گستاخی هدفمند عده ای در اهانت و جسارت به قرآن، مساجد، حسینیه‌ ها و تکیه ‌ها، نذورات، عزاداران و مراسم حسینی، تخریب اموال عمومی، به بازی گرفتن مقدسات مردم و شعار علیه اصل ولایت ‌فقیه آن هم در مراسم عزای سید سالار شهیدان امام حسین(ع) در روز عاشورا، آحاد ملت ایران را متالم و خشمگین کرد.

 
اباذری خاطر نشان کرد: این خشم مقدس آغازی بر پایان فتنه و پلکانی برای حرکت توفنده کشور در مسیر تعالی و پیشرفت بود اما حماسه تاریخی نهم دی نشان داد جامعه ایران یک جامعه مذهبی، انقلابی، معتقد به خط امام خمینی(ره)، وفادار به ولایت فقیه و استکبارستیز و صهیونیسم ستیزاست.

 

 

وی تاکید کرد: حماسه تاریخی نهم دی برخاسته از بصیرت، دشمن ‌شناسی، وقت شناسی و حضور مجاهدانه ملت بصیر ایران در برهه‌ ای حساس و تعیین کننده بود که باعث شد این روز تاریخ ساز به‌ عنوان نقطه عطفی در معادلات انقلاب اسلامی در داخل و خارج از کشور ثبت شود.

 
اباذری یادآور شد: آگاهی و بصیرت اجتماعی مردم ارکان فتنه را متزلزل ساخت و قدرت نظام اسلامی را در جهان اثبات کرد.

 

 

انتهای پیام/م.ا

Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده