ساعت: ۰۹:۵۵ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۸/۰۹/۷ شناسه خبر: 77184
فرماندار هشترود در گفتگو با پیک هشترود:

با اشاره به تصویب طرح بازآفرینی شهری و جذب منابع مالی برای این طرح گفت: در قالب این طرح و نقشه جامعی که از بافت فرسوده شهر هشترود آماده شده برای نوسازی واحدهای موجود در این مناطق شهری تسهیلات کم بهره اعطا خواهد شد.

Print Friendly

امین امینیان فرماندار هشترود در گفتگو با خبرنگار پیک هشترود با اشاره به تصویب طرح بازآفرینی شهری و جذب منابع مالی برای این طرح گفت: در قالب این طرح و نقشه جامعی که از بافت فرسوده شهر هشترود آماده شده برای نوسازی واحدهای موجود در این مناطق شهری تسهیلات کم بهره اعظا شده و پروانه ساخت نیز برای آنها رایگان خواهد بود.

 

وی در مورد تعطیلی استخر هشترود نیز اظهار داشت: این تعطیلی در همه استخرها طبیعی است و برای رفع برخی از مشکلات جزئی است و در چند روز آتی مجددا بازگشائی خواهد شد.

 

امینیان در مورد افزایش خودسرانه کرایه سواریهای برون شهری نیز افزود: در جهت جلوگیری از افزایش خودسرانه کرایه ها جلسات متعددی برگزار شده و تا کنون نیز ۷ راننده متخلف نیز به دادستانی معرفی شده اند. تمامی خودروهای فعال در حمل و نقل عمومی بنزین سهمیه واریز خواهد شد.

 

فرماندار هشترود در مورد علل تاخیر در آغاز فعالیت درمانگاه تامین اجتماعی نیز تصریح کرد: برای این درمانگاه تجهیزات بصورت کامل خریداری و نصب شده اما تنها مورد بحث جذب نیرو است که برای رفع آن استاندار خودشان پیگیر این موضوع هستند و اگر مجوز جذب صادر شود تا ۲ ماه آینده شروع به کار خواهد کرد.

 

 

انتهای پیام/م.ا

 

Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده