ساعت: ۱۱:۳۵ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ شناسه خبر: 77114

آمریکا| ۳۴ درصد خانواده‌های نیویورکی نگهداری از سگ را به فرزند ترجیح می‌دهند!

به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ پدیده “سگ فرزندی” در ایالت “نیویورک” آمریکا، در چند دهه اخیر بسیار رایج شده است؛ بسیاری از مردم این شهر علاقه‌ به داشتن سگ‌های خانگی به عنوان فرزند خود دارند.

Print Friendly

به گزارش پیک هشترود به نقل از تسنیم،پایگاه خبری “نیویورک پست” در گزارشی از علاقه مردم به خریداری سگ به جای فرزند می‌نویسد؛ بر اساس تحقیقات جدیدی که در سال ۲۰۱۸ منتشر شد، یک سوم خانواده‌های نیویورکی از علاقه خود نسبت به سگ به عنوان فرزند صحبت می‌کنند.

در نظرسنجی‌ای که مرکز پژوهشی “One Poll” از ۲۰۰۰ خانواده نیویورکی انجام داده است، ۳۴ درصد از خانواده‌ها بیان کرده‌اند که داشتن سگ را نسبت به فرزندانی از پوست و گوشت خود ترجیح می‌دهند!

دو سوم دیگر از خانواده‌ها که ۶۶ درصد را شامل می‌شود، سگ را جزئی از اعضای اصلی خانواده خود می‌پندارند و نسبت احساسات آنها به سگ‌ها مانند احساساتشان نسبت به فرزند خود است!

۵۴درصد از شرکت‌گنندگان گفته‌اند که حتی احساسات حیوان خانگی خود را درک می‌کنند و آن را به عنوان بهترین دوست خود می‌دانند؛ با دوستشان صحبت می‌کنند و عقده تنهایی خود را با نگهداری از سگ جبران می‌کنند؛ به عقیده خانواده‌ها، صرف وقت با حیوانات بجای وقت‌گذرانی با فرزندان باعث خوشحالی و انگیزه در وجود آنها می‌شود!

قاره آمریکا , نیویورک ,

قاره آمریکا , نیویورک ,

بسیاری از خانواده‌ها نسبت به حیوان خانگی خود متعصب هستند و در مراقبت از آنها حتی بیشتر از فرزندان خود وقت می‌گذارند؛ بنابر گزارش “انجمن محصولات حیوانات خانگی” آمریکا، پیش‌بینی شده‌ است در سال ۲۰۱۸ بیش از ۶۹ میلیارد دلار خرج محصولات حیوانات خانگی شده است.

بسیاری از خانواده‌ها نسبت به تغذیه و وعده‌های غذایی حیوانات خود حساس هستند؛ آنها معتقدند که کیفیت غذای حیواناتشان باید برابر با کیفیت غذای خودشان باشد؛ همچنین آنها برای بهداشت حیوانتشان در ماه مبلغی بالغ بر ۵ هزار دلار هزینه می‌کنند.

خانواده‌های نیویورکی برای حیوانات خانگی خود اقداماتی را انجام می‌دهند که برای فرزندان خود انجام نمی‌دهند؛ اقداماتی از قبیل ایجاد یک حساب رسانه‌ای اجتماعی برای حیوان خانگی، گرفتن جشن تولد برای حیوانات، خرید لباس یا لوازم جانبی فانتزی، تطبیق لباس خود با لباس حیوان خانگی، داشتن عکس‌های بیشتر از حیوان خانگی خود نسبت به اشخاص دیگر در تلفن همراه، شست‌وشوی حیوان در حمام و خوابیدن در کنار سگ خود.

پدیده “سگ فرزندی” در کشور آمریکا بسیار رایج است و خانواده‌ها برای رسیدگی به حیوانات از هیچ اقداماتی دریغ نمی‌کنند؛ حیوانات خانگی در بین مردم آمریکا هواداران زیادی دارد و حدود ۶۵ درصد از خانواده‌های آمریکایی حداقل یک حیوان خانگی دارند.

قاره آمریکا , نیویورک ,

قاره آمریکا , نیویورک ,

قاره آمریکا , نیویورک ,

بیشتر بخوانید

Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده