ساعت: ۱۰:۴۳ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۸/۰۸/۱۱ شناسه خبر: 76985
فرمانده سپاه هشترود در گفتگو با پیک هشترود:

سرهنگ جعفر غیابی گفت: تبیین ۱۳ آبان در بین دانش آموزان نه فقط به عنوان یک واقعه تاریخی بلکه به عنوان نقطه عطفی که به رهبری امام (ره) مانع از انحراف جامعه از مسیر اصلی و دینی خود شد.

Print Friendly

سرهنگ پاسدار جعفر غیابی فرمانده سپاه هشترود در گفتگو با خبرنگار پیک هشترود، با اشاره به اهمیت حضور پرشور در راهپیمائی روز ۱۳ آبان گفت: ۱۳ آبان  “روز ملی مبارزه با استکبار جهانی” نامگذاری شده؛ چرا که در طول سالیان در این روز شاهد حوادث مهمی بوده‌ایم که برگ زرینی در تاریخ انقلاب محسوب می شود.

وی با اشاره به اینکه ۱۳ آبان متعلق به یک گروه خاص نیست و همه آحاد مردم در این روز نقش‌آفرین هستند، افزود: حرکت‌های موزیانه آمریکا به‌عنوان استکبار جهانی باعث شد تا مردم نسبت به زورگوئی‌های آمریکا نفرت بیشتری پیدا کنند.

غیابی با اشاره به اینکه ملت ایران با سلائق مختلف در روز ۱۳ آبان خشم و انزجار خود را از سیاست‌های زورگویانه آمریکا در جهان اعلام می‌کنند، اظهار داشت: آمریکا هرگز استقلال کشور ما را نمی‌خواهد و هرگز خواهان امنیت و آرامش در ایران نیست.

وی تاکید کرد: تبیین ۱۳ آبان در بین دانش آموزان نه فقط به عنوان یک واقعه تاریخی بلکه به عنوان نقطه عطفی که به رهبری امام (ره) مانع از انحراف جامعه از مسیر اصلی و دینی خود شد و با حفظ استقلال و آزادی به سمت و سوی الهی هدایت گردید.

 

فرمانده سپاه ناحیه هشترود اهمیت برگزاری با شکوه تر از سالهای قبل ۱۳ آبان را در این شهرستان مورد تاکید قرار داد و افزود: به منظور گرامیداشت سالروز این واقعه تاریخی، دانش آموزان و سایر اقشار مختلف مردم در روز دوشنبه مصادف با ۱۳ آبان راس ساعت ۱۰ صبح در مقابل ساختمان قدیم آموزش و پرورش شهرستان تجمع خواهند نمود و تا مسجد جامع شهرستان فریادهای استکبارستیز سرخواهند داد.

 

وی اضافه کرد: حضور پرشور دانش آموزان و سایر اقشار مردمی در راهپیمائی روز ۱۳ آبان و شعارهای ضد استکباری آنها جواب دندان شکنی به یاوه گوئی های دولتهای استکبارجو خواهد بود.

انتهای پیام/م.ا

Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده