ساعت: ۰۹:۰۱ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۸/۰۸/۸ شناسه خبر: 76960
رئیس اداره بیمه سلامت هشترود:

احمد شیرجنگ گفت:‌نفر که اغلب به دلیل اینکه جزو ساکنین مناطق روستایی، عشایری و شهرهای زیر ۲۰۰۰۰نفر هستند از خدمات برنامه پزشک خانواده روستایی بهره مند شده اند.

Print Friendly

به گزارش خبرنگار پیک هشترود، احمد شیرجنگ رئیس اداره بیمه سلامت شهرستان هشترود صبح امروزدر گفتگو با خبرنگاران به مناسبت هفته بیمه سلامت با اعلام این خبر افزود: درسال ۹۷مبلغ ۶۰میلیارد ریال برای ارایه خدمات پزشک خانواده روستایی به شبکه بهداشت ودرمان از طرف سازمان بیمه سلامت پرداخت شده است.

وی با یادآوری اینکه بیشترین جمعیت تحت پوشش شهرستان هشترود به صندوق روستاییان است گفت:۳۹۱۳۶نفر که اغلب به دلیل اینکه جزو ساکنین مناطق روستایی، عشایری و شهرهای زیر ۲۰۰۰۰نفر هستند از خدمات برنامه پزشک خانواده روستایی بهره مند شده اند.

شیرجنگ خاطر نشان کرد: بیش از ۱۶هزار مورد عملیات بیمه گری اعم از صدور، تمدید، تعویض، والمثنی انجام شده و مبلغ بیش از ۴۰۰ میلیون ریال کار مزد از بابت این خدمات به دفاتر پیشخوان دولت طرف قرار داد پرداخت شده است.

شیرجنگ در مورد ارایه خدمات به بیمه شدگان با بیان اینکه درحال حاضر کلیه پزشکان ومراکز درمانی درشهرستان با سازمان بیمه سلامت قرارداد دارند و همکاری مستمر می کنند افزود: نظارت بر موسسات ارایه خدمات سلامت طرف قرارداد در سطح شهرستان یکی دیگر از وظایف ما است و در این مورد نیز هزینه قریب به ۶میلیارد ریال از بابت هزینه های دارویی به داروخانه های سطح شهرستان پرداخت کردیم.

رئیس بیمه سلامت هشترود به رفع همپوشانی بیمه ای و چند بیمه ای نیز اشاره کرد و گفت: همپوشانی بیمه ای تامین اجتماعی و نیروهای مسلح را قبل از مراجعه به مراکز درمانی رفع شود، طبق قانون هر ایرانی یک دفترچه بیمه داشته باشد.

انتهای پیام/م.ا

Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده