ساعت: ۰۸:۵۲ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۸/۰۸/۸ شناسه خبر: 76958
مسئول بسیج دانش آموزی شهرستان هشترود در گفتگو با پیک هشترود:

سرهنگ جعفر اسماعیل نژاد گفت: امروز یکی از مهمترین نیازهای کشور آشنایی دانش آموزان و تربیت کردن آنها در تراز انقلاب اسلامی برای انتقال مفاهیم آن با استفاده از ابزارهای جدید به سراسر دنیا است.

Print Friendly

سرهنگ پاسدار جعفر اسماعیل نژاد مسئول بسیج دانش آموزی شهرستان هشترود در گفتگو با خبرنگار پیک هشترود با اشاره به آغاز هفته بسیج دانش آموزی و در تشریح برنامه های پیش بینی شده برای این هفته گفت: این هفته از هشتم آبان ماه آغاز و تا سیزدهم همین ماه ادامه خواهد داشت و بیش از ۲۰ عنوان برنامه برای این هفته پیش بینی شده است.

 

 

وی با اشاره به شعار امسال هفته بسیج دانش آموزی با عنوان دانش آموز انقلابی، مدرسه انقلابی، اظهار داشت: در نظر داریم با دانش آموز محوری، تربیت صحیح و جهت گیری انقلابی دانش آموزان را مطالبه‌گر، ظلم ستیز، خلاق و مدیر تربیت کنیم.

 

 

اسماعیل نژاد افزود: بسیج دانش​ آموزی سپاه ناحیه هشترود تلاش ویژه ای دارد تا بر اساس علایق دانش آموزان برنامه​های متنوعی را در نقاط مختلف برگزار کند.

 

 

مسئول بسیج دانش آموزی شهرستان هشترود دیدار با امام جمعه شهرستان، کوهپیمائی دانش آموزان، برنامه پدافند غیرعامل در مدارس، آیین صبحگاهی نواخته شدن زنگ ایثار، تجلیل از دانش آموزان نخبه، دیدار با خانواده شهدا و غبارروبی مزار شهدا، برگزاری نشست های بصیرتی و حضور سازمان یافته دانش آموزان در نماز جمعه از جمله برنامه های مهم هفته بسیج دانش آموزی عنوان کرد.

 

 

اسماعیل نژاد تاکید کرد: برنامه محوری این هفته تجمع بزرگ ۱۳ آبان است که با حضور پرشور دانش آموزان در جهت ترویج فرهنگ استکبارستیزی و مقاومت برگزار خواهد شد.

 

وی همچنین اضافه کرد: همزمان با هفته بسیج دانش آموزی طرح شهید بهنمام محمدی نیز در مدارس مقطع متوسطه اول پسرانه ابن سینا و دخترانه اسوه  با هدف ایجاد ارتباط دانش آموزان با مدرسه، مسجد و خانواده در جهت تربیت نوجوانان و جوانان انقلابی آغاز خواهد شد.

 

 

مسئول بسیج دانش آموزی شهرستان هشترود از تربیت دانش آموزان در تراز انقلاب اسلامی به عنوان یکی از اولویت های بسیج دانش آموزی نام برد و خاطرنشان کرد: امروز یکی از مهمترین نیازهای کشور آشنایی دانش آموزان و تربیت کردن آنها در تراز انقلاب اسلامی برای انتقال مفاهیم آن با استفاده از ابزارهای جدید به سراسر دنیا است.

 

 

انتهای پیام/م.ا

Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده