ساعت: ۱۲:۴۹ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ شناسه خبر: 76904
رئیس شورای شهر هشترود:

محمدرضا قهرمانپور گفت: برای ساماندهی مشاغل مزاحم در ۴ نقطه از شهر هشترود متقاضی سرمایه گذاری داریم و تاکنون ۱۲ سرمایه گذار اعلام آمادگی کرده است.

Print Friendly

به گزارش خبرنگار پیک هشترود، محمدرضا قهرمانپور رئیس شورای اسلامی شهر هشترود شامگاه روز شنبه در جلسه ساماندهی مشاغل مزاحم که با حضور اعضای شورای شهر و روسای ادارت مرتبط در ساختمان شورای شهر برگزار شد با اشاره به اهمیت انتقال مشاغل مزاحم به خارج از شهر در زیباسازی بصری شهر گفت: برای ساماندهی این مشاغل در ۴ نقطه از شهر متقاضی سرمایه گذاری داریم و تاکنون ۱۲ سرمایه گذار اعلام آمادگی کرده است.

 

وی افزود: پیش بینی بر این است که جهت اجرای اولیه این طرح نیز به ۱۰ هکتار زمین نیاز داشته باشیم که از سوی سرمایه گذاران تامین خواهد شد.

 

قهرمانپور تاکید کرد: ادارات مرتبط هم در ایجاد زیرساخت ها و تهیه بسته های حمایتی از سرمایه گذاران و واحدهای صنفی می توانند دخیل باشند.

 

محمدرضشقاقی پور نائب رئیس شورای شهر هشترود نیز در این جلسه گفت: مدیریت شهری بدون کمک مردم به سرانجام نمی رسد و همه باید در سر و سامان دادن به نظم و انظباط شهری تلاش کنیم.

 

خانم عباس نژاد عضو شورای شهر هشترود نیز در این جلسه گفت: مشاغل مزاحم مشکل همه شهروندان است و همه اعضای شورای شهر با جدیت تمام بدنبال اجرای آن هستند.

 

مهدی پورصادق شهردار هشترود نیز گفت: طبق اصل ۱۳۸ قانون اساسی شهرداری موظف است که مشاغل مزاحم را ساماندهی کند و در این زمینه کارگروه ملی نیز تشکیل شده است.

 

 

گزارش از مهدی اسماعیل نژاد

 

انتهای پیام/م.ا

Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده