ساعت: ۱۱:۱۹ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ شناسه خبر: 76782
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای هشترود خبر داد؛

علی ابوالحسنی گفت: روکش تمام عرض به طول ۳۰ کیلومتر از سه راهی قویونقشلاقی تا نظرکهریزی نیز با اعتباری بالغ بر ۲۰۰ میلیارد ریال از امروز آغاز شده است.

Print Friendly

به گزارش خبرنگار پیک هشترود، مهندس علی ابوالحسنی رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای هشترود صبح روز چهارشنبه ۱۰ مهر در نشست خبری با خبرنگاران در تشریح برنامه های اجرا شده و در دست اقدام این اداره گفت: در ماههای گذشته پل روستای بسیط که بر اثر سیل تخریب شده بود با ۳ دهنه و اعتباری نزدیک به ۱۰ میلیارد ریال بصورت کامل به بهره برداری رسید.

 

وی اظهار داشت: همچنین ورودی اتوبان پیامبر اعظم به هشترود از روستای عزیزکندی نیز تعریض و آسفالت ریزی صورت گرفت.

 

ابوالحسنی افزود: سه راهی قویونقشلاقی نیز در دست ساماندهی است و در یک طرف مسیر به عرض ۱۱ متر و طول ۳۰۰ متر به همره ۳ دهنه پل تعریض صورت گرفته که حداقل ۶ میلیارد ریال اعتبار صرف خواهد شد و برای این سه راهی میدانی پیش بینی شده و با نصب چراغ های ترافیکی و روشنائی و اصلاح هندسی امید است میزان تصادفات در این مسیر تا ۹۵ درصد کاهش یابد.

 

وی ادامه داد: عملیات شن ریزی در روستاهای عین آباد و ینگی کندی به طول ۴ کیلومتر، ریزش برداری در مسیر طهرابند به طول ۴ کیلومتر، لکه گیری در تمامی راههای اصلی و فرعی و تسطیح ۴۰۰ کیلومتر از راههای روستائی شهرستان نیز از دیگر اقدامات صورت گرفته است.

 

ابوالحسنی تصریح کرد: در مسیر آتش بیگ نیز به طول ۲ و نیم کلیومتر بصورت تمام عرض لکه گیری در حال اجراست.

 

وی خاطرنشان کرد: ۵۲۵ مورد از ناوگان باری نیز کنترل و توزین شده و ناوگان اتوبوس رانی نیز بصورت مستمر در حال کنترل هستند.

 

ابوالحسنی همچنین از خرید ۲۵۰۰ تن نمک برای فصول سرد سال نیز خبر داد.

 

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای هشترود یادآور شد: روکش تمام عرض به طول ۳۰ کیلومتر از سه راهی قویونقشلاقی تا نظرکهریزی نیز با اعتباری بالغ بر ۲۰۰ میلیارد ریال از امروز آغاز شده است.

 

 

گزارش از مهدی اسمعیل نژاد

 

انتهای پیام/م.ا

Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده