ساعت: ۲۰:۲۵ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۸/۰۶/۳۰ شناسه خبر: 76703
فرمانده سپاه ناحیه هشترود:

سرهنگ جعفر غیابی گفت: بیش از ۱۱۰ برنامه حوزه و پایگاه محور از سوی کمیته بسیج برای هفته دفاع مقدس امسال پیش بینی شده است.

Print Friendly

گزارش خبرنگار پیک هشترود، سرهنگ جعفر غیابی فرمانده سپاه ناحیه هشترود ظهر امروز شنبه با اعلام این خبر درجمع خبرنگاران گفت: ۱۱۰ عنوان برنامه حوزه محوری و پایگاه محوری توسط کمیته بسیج درطول هفته دفاع مقدس در شهرستان هشترود اجرا خواهد شد.

وی اظهار داشت:  نواختن زنگ شکوفه ها و نواختن زنگ ایثار ومقاومت درواحدهای مقاومت در نخستین روز از بازگشائی مدارس وحضور رزمندگان درصبحگاه های دانش اموزی، افتتاح نمایشگاه عکس وکتاب، نشست های روشنگری وبصیرت، یادواره های مختلف شهدا، برگزاری مسابقات فرهنگی، هنری، ورزشی و کوهپیمایی مشترک با نیروی انتظامی وبسیج پیشکسوتان و دهها برنامه دیگر برای این هفته پیش بینی شده است.

غیابی دربخش دیگری از سخنان خود به جنگ تحمیلی اشاره کرد وگفت: جنگ تحمیلی عزتمند بود وعزتمندانه خواهد ماند چون این جنگ سرچشمه عظیم انقلاب مهدویت است.

وی ادامه داد :در جنگ نابرابری که دنیا علیه نظام اسلامی به راه انداخت وحدت ویکپارچگی ویکدلی مردم بود که توانست جنگ را پشت سر بگذارد و با عزت و غرور ملی صدام و ایادی استکباری آن را با ذلالت وخواری با شکست روبه رو سازد.

سرهنگ غیابی در ادامه به راهپیمایی عظیم و ۲۰ میلیونی اربعین اشاره کرد وگفت:این پیاده روی ها حمایت مردم از امام زمان خود است وهمه مردم باید در این راه هرچه دارند درطبق اخلاص بگذارند و کمک کنند تا این اجتماع بزرگ وبین المللی با شکوه وعظمت خاصی به سرانجام برسد.

 

انتهای پیام/م.ا

Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده