ساعت: ۱۱:۱۵ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۸/۰۶/۲۳ شناسه خبر: 76366

وسط روزمرگی‌های زندگی حتما زمان‌هایی بوده که خسته شده‌اید و دل‌تان خواسته که چند ساعتی را برای خودتان بگذرانید، آرام شوید و با انرژی مضاعف به خانواده برگردید و به اوضاع بچه‌ها، حال و هوای خانه و همسرتان رسیدگی کنید. شما به عنوان یک همسر و مادر خانواده برای بهبود اوضاع منزل و آرامش بچه‌ها قبل از هر چیزی باید خودتان به آرامش درونی برسید و برای رسیدن به حال خوب نیازی نیست که حتما ساعت‌ها در بازار گشت و گذار کنید! روح شما برای آرام شدن نیاز به استراحت دارد، در ادامه به شما پیشنهادی متفاوت می‌دهیم تا بدون خرج کردن مقدار زیادی پول در محیط خانه به آرامش دست یابید.

Print Friendly

این سینی را با اقلام انرژی‌بخش پر کنید
به گزارش پیک هشترود به نقل از  روزنامه خراسان ، برای خودتان یک سینی تهیه کنید، این سینی لازم نیست حتما یک سینی عجیب و غریب باشد و حتی هر وسیله دیگری مثل سینی که بتوانید داخل آن چیزی بگذارید، عالی است. داخل سینی را با اقلام انرژی بخش پر کنید، مثل:

گیاه: یک گلدان کوچک یا حتی یک برگ سبز یا یک گل کوچک که درون لیوان آب باشد، هم کافی است. طبیعت همیشه به انسان انرژی مثبت می‌دهد.
شمع: تماشای چند عدد شمع کوچک که در حال سوختن هستند، انرژی منفی را از شما دور خواهد کرد و فکرتان را به این سمت می‌برد که ارزش گذر زمان را بیشتر درک کنید. لازم نیست شمع‌های گران بخرید و شمع‌های وارمر برای سینی شما بهترین انتخاب است.
عود: بوی خوب یکی دیگر از مولفه های رسیدن به آرامش است. با روشن کردن یک عود خوش بو هم هوای منزل معطر می‌شود و هم هوای ذهن خود را تازه خواهید کرد.
آینه: یک آینه کوچک در سینی باعث می‌شود خودتان را در آن ببینید و بفهمید چقدر دوست داشتنی و زیبا هستید.
باور کنید که زندگی زیباست
هر روز فقط ۱۰ دقیقه زمان به خودتان اختصاص دهید. کافی است شمع و عود را روشن کنید، یک لیوان چای بریزید، گوشه‌ پنجره را کمی باز کنید و کتاب مورد علاقه‌تان را برای دقایقی به دست بگیرید. حالا یک نفس عمیق بکشید و باور کنید که زندگی به همین زیبایی است، به دور از چشم و هم چشمی‌های رایج و … .
Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده