ساعت: ۰۹:۱۳ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۸/۰۶/۱۳ شناسه خبر: 76107
مدیر آموزش و پرورش هشترود خبر داد؛

بهمن اقدمی از افتتاح چهار مدرسه خیر ساز در روستاهای شهرستان هشترود با اعتباری بالغ بر ۲۰ میلیارد ریال در مهرماه سال جاری خبر داد.

Print Friendly

به گزارش خبرنگار پیک هشترود، بهمن اقدمی مدیر آموزش و پرورش هشترود صبح امروز در گفت‌وگو باخبرنگاران، خاطر نشان کرد: مدارس روستاهای سعادتلو، مغامیر، خواجه غور و خورجستان با اعتباری نزدیک بر ۲۰ میلیارد ریال در مهر ماه سالجاری افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید.
وی افزود: تلاش آموزش و پرورش هشترود برای افزایش سواد در سطح منطقه رو به افزایش است از این رو طرح شناسایی کودکان و دانش آموزان بازمانده از تحصیل را در دستور کار قرار داده تا هیچ کس از تحصیل باز نماند.
وی اظهار کرد: خانواده هایی که نمی توانند از پس هزینه های تحصیلی فرزندانشان برآیند باید در اسرع وقت به ادارات آموزش و پرورش مراجعه کرده و برای گذراندن دوره آموزش عمومی فرزندانشان، آنها را در مدارس شبانه روزی ثبت نام کنند.
اقدمی ادامه داد: اگر خانواده ای از تحصیل کردن فرزند خود جلوگیری کند و باعث بی سوادی در منطقه گردد توسط اداره آموزش و پرورش به مجموعه قضایی معرفی خواهد شد.
وی از وجود ۹۳۹۲ دانش آموز در سطح منطقه خبر داد و گفت: تمامی دانش آموزان در ۱۵۴ مدرسه  دولتی، غیر دولتی و آموزش از راه دور به تحصیل علم مشغول هستند و رفته رفته به تعداد دانش آموزان افزوده می شود.


انتهای پیام
/م.ا

Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده