ساعت: ۰۹:۴۶ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۸/۰۶/۱۱ شناسه خبر: 75996
شهردار هشترود خبر داد؛

مهدی پورصادق از محوطه سازی مسکن مهر با اعتباری بالغ بر ۵۰ میلیارد ریال توسط شهرداری هشترود خبر داد.

Print Friendly

مهدی پور صادق شهردار هشترود در گفتگو با خبرنگار پیک هشترود گفت: با توجه به توافقات به دست آمده میان اداره راه و شهرسازی با شهرداری مقرر شد شهرداری محوطه سازی این اماکن مسکونی اعم از ساخت دیوار حائل، هدایت آبهای سطحی، پیاده رو سازی، ایجاد فضای سبز و خیابان کشی را عهده دار شود.
وی افزود: کارهایی که در سایت مسکن مهر هشترود توسط شهرداری انجام خواهد شد عبارتند از ۱۵۰۰ متر محوطه سازی، ۵۰۰ متر فضای سبز لکه ای، ۹۵۰۰ متر آسفالت ریزی، ۱۱۰۰ متر خیابان کشی،  احداث ۱۲۰۰ متر مربع دیوار سنگی به طول ۳۵۰ متر و ۳۰۰۰ متر جدول کشی؛ که با انجام کارهای مربوطه،  مسکن مهر برای ارائه خدمات بیشتر در اختیار شهرداری قرار خواهد گرفت.
وی ادامه داد: یکی دیگر از اولویت های شهرداری هشترود احداث پارک و خانه جوان به مساحت ۳۰۰۰ متر مربع با کاربری های مختلف اعم از فضای ورزشی و احداث محل بازی کودکان با هزینه نزدیک به ۳۵ میلیارد ریال است که با مشارکت اداره ورزش و جوانان ساخته خواهد شد.
پور صادق،  زمان بهره برداری از پارک و خانه جوان را هفته دولت سال آینده عنوان کرد.
وی اظهار کرد: اولویت بندی‌هایی در شهرداری هشترود انجام شده و بر طبق آن ساماندهی ورودی های شهر از هر چهار طرف، مناسب سازی فضای سبز، پیاده رو سازی، بهسازی محوطه میدان جانبازان، حل کردن مشکل آبهای سطحی و تعبیه یک پارک مناسب برای مردم هشترود در دستور کار قرار گرفته است.
وی اضافه کرد: شهرداری هشترود در جهت تکریم مردم، واحد اجرائیات را در داخل اداره راه اندازی کرده و اولویت کاری این واحد را برچیدن سد معبر بر شمرده است تا از این طریق اصنافی که برای مردم در معابر و پیاده روها مزاحمت ایجاد می کنند را شناسایی و به مراجع قضایی معرفی کند.
شهردار هشترود از زیبا شدن خیابان‌ها با نصب المان‌های مختلف از تمثال مبارک شهدا، مشاهیر، عرفا، ادبا و نصب چراغ های نور افکن زیبا خبر داد.
وی از برخورد با رانندگان تاکسی های متخلفی که به مردم خدمات ارائه نمی دهند گلایه کرد و گفت: اگر از این به بعد شکایتی در مورد کم کاری تاکسی ها به واحد حمل و نقل گزارش شود کارت شهری راننده تاکسی باطل خواهد شد.


انتهای پیام

Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده