ساعت: ۱۲:۱۵ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۸/۰۶/۱۰ شناسه خبر: 75979
مسئول هیات رزمندگان اسلام هشترود:

سیداصغر موسوی گفت: قرار است هر روز از یک هیات عزاداری و مداح نیز برای حضور در برنامه دعوت شود.

Print Friendly

سید اصغر موسوی مسئول هیات رزمندگان اسلام هشترود در گفتگو با خبرنگار پیک هشترود با تسلیت فراررسیدن ایام محرم و در تشریح برنامه های عزاداری دهه اول این هیات گفت: هیئت رزمندگان اسلام شهرستان هشترود امسال نیز افتخار دارد ایام سوگواری حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) را با حضور گرم و عاشقانه ی همه ی رزمندگان اسلام، خانواده‌های شهدا ایثارگران و جانبازان و بسیجیان و آحاد مردم دین دار و محب اهل بیت علیهم السلام هشترود و حومه فراهم و در کنار سایر هیئتهای مذهبی و دسته جات عزاداری و همه ی عاشقان آن حضرت به عزاداری و سوگواری بنشیند. امید است آن حضرت و مادر شهیده اش صاحب اصلی عزا در این مسیر معنوی خادمان خود و شما عزاداران عزیز را یار و یاور باشد.

 
وی افزود: امسال برنامه ی عزاداری هیئت رزمندگان اسلام هشترود در ۲ نوبت صبح ها از ساعت ۷ و نیم همراه با قرائت زیارت عاشور، برنامه سخنرانی، عزاداری و پذیرائی از عزاداران با صبحانه و شب ها از ساعت ۹/۹ و نیم با تجمع در حسینبه ثارالله سپاه که همراه با عزاداری خیابانی و حضور در مساجد شهر خواهد بود.
 

موسوی تاکید کرد: از کلیه اعضای محترم هیئت رزمندگان، اقشار مختلف مردم، ادارات، دانشگاهها و دانشجویان و هیئت امنای دستجات حسینی دعوت می شود در این برنامه معنوی بصورت پرشور حضور داشته باشند.

 

 

وی تصریح کرد: قرار است هر روز از یک هیات عزاداری و مداح نیز برای حضور در برنامه دعوت شود.

 
وی خاطرنشان کرد: در ایام تاسوعا و عاشورای حسینی نیز آغاز برنامه با صرف صبحانه و قرائت زیارت عاشورا بوده و با عزاداری خیابانی و اقامه نماز ظهر عاشورا به اتمام خواهد رسید.

 

 

انتهای پیام/م.ا

Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده