ساعت: ۱۱:۳۴ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ شناسه خبر: 75601
دبیر نمایندگی بنیاد بین المللی غدیر در شهرستان هشترود:

حجت الاسلام عبدالله موحدی گفت: غدیرخم بزرگ ترین عید بشریت محسوب می‌شود و در واقع عید غدیرخم تکمیل کننده دین است؛ دینی که در آن ولایت امیرالمؤمنین(ع) برای همگان ظاهر شد.

Print Friendly

حجت الاسلام عبدالله موحدی دبیر دبیر نمایندگی بنیاد بین المللی غدیر در شهرستان هشترود در گفتگو با خبرنگار پیک هشترود با تبریک عید سعید غدیرخم گفت:  غدیر تنها یک حادثه در تاریخ نیست بلکه یک لحظه امید برای همه بشریت است.

وی اظهار کرد: تمام مکتب و دین اسلام در پیام غدیر نهفته است و اگر کسی غدیر را بفهمد، تمام دین اسلام را فهمیده است.

دبیر ستاد غدیر شهرستان هشترود همچنین با بیان اینکه شبهه‌ها و فتنه‌ها، تحریف معنای اسلام و جعل شخصیت‌های علی‌البدل در تاریخ موجب تنهایی ولایت شده است؛ افزود: از ویژگی‌های ولایت این است که هیچوقت نخواسته مردم را بدنبال خود بکشد و ولایت هیچوقت دنبال فریب نبوده است.

موحدی با اشاره به اینکه کمتر مقطع تاریخی را می‌توان در جهان اسلام یافت که از لحاظ سند، اطمینان از اصل وقوع، کثرت راویان و اعتماد بزرگان و علمای مسلمین نظیر این رویداد مهم را داشته باشد؛ تصریح کرد: غدیر حادثه‌ای تاریخی نیست، چشمه‌ای است که تا پایان هستی می‌جوشد.

وی تاکید کرد: عید سعید غدیرخم بزرگترین عیدهاست که اگر نبود دین کامل نبود و نعمت بر امت تمام نمی‌شد!

حجت الاسلام موحدی خاطرنشان کرد: غدیرخم بزرگ ترین عید بشریت محسوب می‌شود و در واقع عید غدیرخم تکمیل کننده دین است؛ دینی که در آن ولایت امیرالمؤمنین(ع) برای همگان ظاهر شد.

پایان پیام/م.ا

Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده