ساعت: ۱۲:۰۸ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۸/۰۵/۱۹ شناسه خبر: 75366
نسخه سینمایی «پایتخت» ساخته می‌شود؟

به گزارش پیک هشترود به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، غلامرضا الماسی مدیر گروه فیلم و سریال شبکه یک و قائم‌مقام سابق مرکز سیمافیلم، امروز در برنامه «سلام صبح بخیر» گفت: مذاکراتی درباره ساخت نسخه سینمایی «پایتخت» شده است؛ اما مجوز باید از سمت سازمان صداوسیما باشد. فعلا ساخت آن وضعیت مشخص نیست. سریال «۸۷ […]

Print Friendly

به گزارش پیک هشترود به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، غلامرضا الماسی مدیر گروه فیلم و سریال شبکه یک و قائم‌مقام سابق مرکز سیمافیلم، امروز در برنامه «سلام صبح بخیر» گفت: مذاکراتی درباره ساخت نسخه سینمایی «پایتخت» شده است؛ اما مجوز باید از سمت سازمان صداوسیما باشد. فعلا ساخت آن وضعیت مشخص نیست.

سریال «۸۷ متر» امسال پخش می‌شود

الماسی در بخش دیگر صحبت هایش درباره وضعیت پخش سریال کیانوش عیاری گفت: شبکه یک سریال‌های «مروارید‌های خلیج فارس»، «محکومین۲» و «۸۷ متر» کیانوش عیاری و «ترور خاموش» به تهیه کنندگی ابوالفضل صفری را در دستور کار دارد. «ترور خاموش» بعد از «بوی باران» پخش می‌شود و امیدواریم سریال عیاری اواخر سال روی آنتن برود.

مدیر سابق فیلم و سریال شبکه سه سیما گفت:در حال حاضر ۸۳ سریال نمایشی داریم که از این میان آن‌ها دو کار الف ویژه از سریال «سلمان» داوود میرباقری تا سریال «موسی» شورجه وجود دارد که در پیش تولید هستند.

مذاکره با مدیری، عطاران و فتحی برای ساخت سریال تلویزیونی

الماسی درباره مذاکره با برخی کارگردانان برای ساخت سریال در تلویزیون هم گفت: با مهران مدیری برای ساخت پروژه در تلویزیون مذاکره شده بود؛ با رضا عطاران و حسن فتحی هم، اما فعلا درگیر شبکه نمایش خانگی شده اند. ما سعی می‌کنیم از آن‌ها استفاده کنیم.

انتهای پیام/

 

Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده