ساعت: ۱۲:۰۹ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۸/۰۵/۱۵ شناسه خبر: 75148
دبیر ستاد بنیاد بین المللی غدیر شهرستان هشترود:

حجت الاسلام عبدالله موحدی گفت: ۴۰ عنوان برنامه ازسوی ستاد غدیر هشترود در این شهرستان در ایام گرامیداشت دهه امامت و لایت برگزار خواهد شد .

Print Friendly

به گزارش خبرنگار پیک هشترود، حجت الاسلام عبدالله موحدی دبیر ستاد بنیاد بین المللی غدیر شهرستان هشترود صبح امروز در جلسه هماهنگی برنامه های دهه امامت و لایت در فرمانداری هشترود گفت: غدیر روز عهد و پیمان در آسمان و در زمین نیز پیمان محکم و حضور همگانی است.
وی افزود: عزت همه ما از ولایت است و انسان باید اول امام خود را بشناسد و ولایت را قبول کند.
موحدی اظهار داشت: اگر غدیر احیاء شود در واقع پرده برداری از کتمان غدیر است.
وی تصریح کرد: احیاء غدیر انعکاس فریاد نبوی در مقابل منافقین دیروزی و امروزی است.
موحدی با بیان اینکه مجسمه عدالت در غدیر نمایان است افزود: احیاء غدیر احیاء و نشر عدالت است و هدف ازبرنامه های غدیر لبیک گویی به رسول الله است و در هر زمان باید تکرار شود.

 

مسئول نمایندگی سپاه هشترود تاکید کرد: پیام غدیر باید ابلاغ شود تادچار گروه گرایی و احزاب نشویم.ِ

 

دبیر ستاد بنیاد بین المللی غدیر شهرستان هشترود گفت : ۴۰ عنوان برنامه ازسوی ستاد غدیر هشترود در این شهرستان برگزار خواهد شد .

 

حجت الاسلام موحدی آزاد سازی زندانیان با کمک خیرین و ستاد دیه، اعطای مرخصی به زندانیان سادات، نام گذاری پروژه های عمرانی جدید الاحداث بنام ولایت و الغدیر، نور افشانی شهر در شب عید غدیر، خطبه خوانی غدیر، تجلیل از سادات شهرستان، احرای مسابقات حفظ آیات ائمه اطهار و ولایت در قرآن و نهج البلاغه، ضیافت اطعام در روستاها، همایش زنان سادات و غبار روبی مزار شهدای سادات را از جمله برنامه های ستاد غدیر در هشترود برشمرد.

 

موحدی تاکید کرد: یکی از اهداف گرامیداشت غدیر تبیین و ترویج شعار لبیک یا رسول الله است. تاثیر این شعار در معطوف سازی ذهن جامعه به سوی خطبه غدیر قابل توجه است.

 

وی بیان کرد: رسانه ها باید فریاد بلند نبوت در مقابله با تفکر جدائی دین از سیاست باشند که این شعار از اهداف اصلی پیام غدیر است.

 

موحدی اذعان داشت: قرار است طبق توافق ایجاد شده با بخشداریهای شهرستان و با همکاری دهیاری ها میادین ورودی روستاها بنام میدان الغدیر نامگذاری شود.

 

وی ادامه داد: در این برنامه ها علاوه بر مردم و جوانان، دستگاه های مختلفی همچون آموزش و پرورش، سازمان تبلیغات، سپاه و بسیج، کمیته امداد امام(ره)، شهرداری و بسیاری دیگر از دستگاه ها مشارکت دارند.

 

انتهای پیام/م.ا

 

Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده