ساعت: ۱۲:۲۵ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۸/۰۴/۲۵ شناسه خبر: 73871
فرمانده انتظامی هشترود خبر داد؛

سرهنگ عباس گل تپه گفت: ۳ نفر متهم اصلی و ۵ نفر از شریکان جرم آنها که در روزهای اخیر باعث اخلال در نظم و امنیت عمومی در سطح شهرستان هشترود شده بودند با تلاش های شبانه روزی عوامل نیروی انتظامی شهرستان دستگیر شدند.

Print Friendly

سرهنگ عباس گل تپه فرمانده انتظامی هشترود در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار پیک هشترود، با اعلام این خبر گفت: ۳ نفر متهم اصلی و ۵ نفر از شریکان جرم آنها که در روزهای اخیر باعث اخلال در نظم و امنیت عمومی در سطح شهرستان هشترود شده بودند با تلاش های شبانه روزی عوامل نیروی انتظامی شهرستان دستگیر شدند.

 

وی افزود: این ۸ نفر در شهرستانهای همجوار دستگیر و تحویل مقامات قضائی شدند.

 

گل تپه همچنین از تلاش های رئیس دادگستری و دادستان هشترود نیز برای صدور دستورات قضائی و پیگیریهای جدی در این زمینه تقدیر کرد.

 

وی همچنین تصریح کرد: هرچند ایجاد نظم و امنیت برای مردم وظیفه ماست اما مردم هشترود نیز همواره قدرشناس هستند و بعد از دستگیری متهمین بصورت فردی و گروهی قدردان تلاش های نیروی انتظامی بودند.

 

 

انتهای پیام/م.ا

Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
  1. همشهری گفت:

    با تشکر از تلاش ها و پی گیری های آن مقام محترم و همکاران تلاشگر در دستگیری متهمان خواهشمند است که اشد مجازات را برای متهمان در نظر بگیرید چرا که ما مادران هشترود از ترس چنین کارهایی قادر به بیرون فرستادن کودکانمان چه پسر چه دختر نیستیم وترس از آن داریم که مبادا در دام چنان افرادی بیفتند و زندگی عادیمان دچار اخلال شده است. با مجازات افراد متهم دیگر هیچ فردی حتی از نظرش هم خطور نمی کند که چنین خطایی بکند.
    و در آخر از مقام محترم دادکستری و فرماندهی محترم نیروی انتظامی کمال تشکر را داریم

  2. آنایوردم گفت:

    باتشکر از نیروی انتظامی اشد مجازات!!!فقط اعدام!!!