ساعت: ۱۲:۳۸ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۸/۰۴/۲۰ شناسه خبر: 73344
دادستان هشترود در گفتگو با پیک هشترود:

شاهرخ اسداللهی تراکمه گفت: متاسفانه در متن خبرگزاری جمله ای هم از سوی نماینده مردم هشترود در مجلس اشاره شده که قابل ذکر است هیچ مسئول و یا مقامی حق ورود به احکام صادره از سوی قوه قضائیه را ندارد مگر مقامات مافوق قوه قضائیه، لذا توصیه می کنیم نماینده محترم بدنبال رسیدگی به مشکلات منطقه بوده و از این روش برای تبلیغات انتخاباتی استفاده نکند.

Print Friendly


شاهرخ اسداللهی تراکمه دادستان هشترود در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار پیک هشترود و در واکنش به خبر منتشر شده در یکی از خبرگزاری های استان با عنوان”جولان خوانین و ضد انقلاب در هشترود/ کشاورزان روستاهای سهندآباد در زندان” گفت: بر اساس شکایت دریافتی از سوی ۲ نفر از مالکین قانونی زمین های کشاورزی در یکی از روستاهای منطقه سهندآباد مبنی بر تصرف چند نفر از کشاورزان ساکن در روستا، پرونده ای تشکیل یافت و با حضور کارشناسان مربوطه معلوم شد مالکین دارای سند رسمی هستند و لذا کشاورزان نمی توانند هیچ گونه ادعائی در این زمینه داشته باشند.

وی افزود: حتی کشاورزان بعد از صدور حکم، دوباره نسبت به اراضی فوق تصرف غیرقانونی کرده اند که بدلیل عدم توجه به حکم جریمه شدند.

دادستان هشترود تصریح کرد: متاسفانه خبرگزاری تابناک با انتشار احساسی خبر فوق تشویش اذهان عمومی نموده و خبر فوق صحت ندارد و حتما این موضوع را پیگیری خواهیم کرد.

اسداللهی تاکید کرد: متاسفانه در متن خبرگزاری فوق جمله ای هم از سوی نماینده مردم هشترود در مجلس اشاره شده که قابل ذکر است هیچ مسئول و یا مقامی حق ورود به احکام صادره از سوی قوه قضائیه را ندارد مگر مقامات مافوق قضائی، لذا توصیه می کنیم نماینده محترم بدنبال رسیدگی به مشکلات منطقه بوده و از این روش برای تبلیغات انتخاباتی استفاده نکند.

وی خاطرنشان کرد: حتما در مورد این اظهارنظر خارج از حیطه مسئولیت نماینده نیز پیگیریهائی صورت خواهیم داد.

انتهای پیام/م.ا

Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده