ساعت: ۰۸:۵۵ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۸/۰۴/۲۰ شناسه خبر: 73332
مدیر درمان تامین اجتماعی استان آذربایجان شرقی خبر داد؛

نیکنامی گفت: با اخذ مجوزهای استخدامی، در هفته دولت دو درمانگاه هشترود و ملکان مورد افتتاح قرار خواهد گرفت.

Print Friendly

به گزارش خبرنگار پیک هشترود، جمال الدین نیکنامی امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار داشت:  بزرگترین چالش مدیریت درمان تامین اجتماعی مربوط به بدهی به طرف های قرارداد است.
مدیر درمان تامین اجتماعی استان  خاطرنشان کرد: میزان بدهی به علوم پزشکی در کل استان، ۶۰۰ میلیارد تومان است که ۱۵۰ میلیارد تومان آن اخیراً پرداخت شده است و به عبارتی تا مهر سال ۹۷ هیچ بدهی باقی نمانده است.
وی خاطرنشان کرد: موضوع عدم پرداخت به موقع به علوم پزشکی موضوع صحیحی نیست و خود علوم پزشکی وقتی کارانه را ۲ سال یکبار پرداخت می کند؛ نباید بیمه را عامل بداند. البته قبول داریم که علوم پزشکی نیز کسری بودجه دارد.
نیکنامی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به پروژه های عمرانی حوزه بهداشت و سلامت تأمین اجتماعی استان گفت: سال گذشته قول هایی در هفته تامین اجتماعی دادیم که از آنها می توان به احداث درمانگاه در شهرستان هایی از قبیل ملکان، عجبشیر و هشترود اشاره کرد که در حال حاضر همگی پروژه ها به اتمام رسیده است.
وی افزود: امسال به علت نبود پرسنل این درمانگاه ها افتتاح نشد ولی با اخذ مجوزهای استخدامی، در هفته دولت دو درمانگاه هشترود و ملکان مورد افتتاح قرار خواهد گرفت.
نیکنامی با تاکید بر این که امسال تنها ۴ پروژه عمرانی در کل کشور تصویب شده که دو مورد برای استان آذربایجان شرقی است، گفت: یکی از این پروژه ها درمانگاه بستان آباد و دیگری احداث بیمارستان ۳۲۷ تخت خوابه تبریز است.
پایان پیام/

Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
  1. لیلا گفت:

    لطفأ شرایط سنی رو حذف کنید مخصوصأ برای نیروی خدماتی

  2. ناشناس گفت:

    لطفا شرایط سنی حذف یا افزوده شود

  3. لیلا گفت:

    خواهشن شرایط سنی رو زیاد کنید