ساعت: ۱۲:۱۶ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ شناسه خبر: 73204

حقیقات جدید نشان می‌دهد دست‎کم ۴۴۰ بی خانمان در انگلیس در فاصله زمانی اکتبر ۲۰۱۷ تا اکتبر ۲۰۱۸ جان خود را از دست داده‎اند.

Print Friendly

به گزارش پیک هشترود به نقل از میزان، آمار‌ها نشان می‌دهد در حدود ۹ هزار نفر در شهر لندن در سال منتهی به مارس ۲۰۱۹ کارتن خواب بوده و بیش از یک چهارم از این افراد در خیابان‌های وست مینستر زندگی می‌کردند.
هم اکنون ۳۲۰ هزار نفر افراد بی خانمان در خیابان‌های انگلیس شب را سپری می‌کنند و ماهانه در حدود هزار نفر بی خانمان می‌شوند.
تحقیقات جدید نشان می‌دهد دست کم ۴۴۰ بی خانمان در انگلیس در فاصله زمانی اکتبر ۲۰۱۷ تا اکتبر ۲۰۱۸ جان خود را از دست داده‎اند.
آمار‌های رسمی نشان می‌دهد شمار افراد کارتن خواب از زمان به روی کار آمدن حزب محافظه کار از سال ۲۰۱۰، ۱۶۵ درصد رشد صعودی پیدا کرده است.
این در حالی است که انجمن‌های خیریه که با هدف کمک به افراد بی خانمان راه اندازی می‌شوند، می‎گویند که آمار و ارقام واقعی بی خانمان‌های این کشور بسیار بالاتر از آمار اعلام شده است.
مقامات شهر لندن در یک سرشماری از کارتن خواب‌های پایتخت اعلام کردند، تعداد افرادی که شب را در خیابان‌های لندن به سر می‌برند از ماه آوریل ۲۰۱۸ تا ماه مارس ۲۰۱۹، ۸۸۵۵ نفر بودند که این میزان در مقایسه با سال گذشته ۷۴۸۴ نفر بوده است. بیش از یک چهارم کارتن خواب‌های لندن در وست مینستر زندگی می‌کردند.
علاوه بر آن، شمار قابل توجه افراد بی خانمان و خانواده‌هایی که مجبور می‌شوند در اقامتگاه‌های موقت زندگی کنند رو به افزایش است.
تعداد ۸۳۷۰۰ خانوار در انگلیس به همراه ۱۲۴۴۹۰ کودک در ماه دسامبر ۲۰۱۸ در اقامتگاه‌های موقت زندگی می‌کردند که این میزان از سال ۲۰۱۰، ۷۴ درصد افزایش داشته است.
کارشناسان بر این باورند دلیل افزایش افراد بی خانمان و کارتن خواب در انگلیس به دلیل سیاست‌های دولت انگلیس رخ داده است.
ناتوانی دولت انگلیس در ساخت خانه برای خانواده‌های کم درآمد و یا تنظیم و نظارت بر اجاره‌های مساکن خصوصی باعث افزایش شمار بی خانمان‌ها شده است.
شرکت‌های خصوصی و برخی از شورا‌های عمومی سطح مکان‌هایی که کارتون‌ها خواب‌ها برای استراحت در آنجا استفاده می‌کنند با نصب اشیاء تیز برجسته و غیر قابل استفاده می‌کنند.
انتهای پیام/
Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده