ساعت: ۱۲:۰۳ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۸/۰۳/۳۰ شناسه خبر: 72660

مراسم معارفه مهدی پورصادق به عنوان شهردار جدید هشترود در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

Print Friendly

به گزارش خبرنگار پیک هشترود، مراسم معارفه مهدی پورصادق شهردار جدید هشترود در سالن جلسات فرمانداری هشترود در حال برگزاری است و نکته مهمی که قابل مشاهده است، عدم دعوت و یا احتمالا عدم حضور سلمان محمدی شهردار سابق هشترود است.

احتمالا این مراسم صرفا معارفه است و تودیعی در کار نیست.

باید منتظر واکنش اعضای شورای شهر ماند و دید که آیا شهردار سابق به این جلسه دعوت نشده و یا سلمان محمدی خودش حضور نیافته است!؟

امینیان فرماندار هشترود نیز در این جلسه گفت: ما به مشکلات شهر و منطقه آگاه هستیم، لذا رسانه ها از ارائه لیست مشکلات اجتناب کرده و راهکار ارائه بدهند.

وی افزود: امیدوارم شهردار جدید پیگیر اتمام طرح لایروبی و ساماندهی رودخانه شهر هشترود باشد تا این اعتبار برگشت داده نشود

سید حمزه امینی نماینده هشترود و چاراویماق در این جلسه گفت: در ایام انتخابات قرار داریم و انتظار هست روسای ادارات در جلسات و نشست های تبلیغی کاندیداها همراه آنها حضور نداشته باشند.

وی افزود: روسای ادارات شیفته مقام نبوده و بدنبال خدمت به مردم باشند که اگر اینگونه باشد حتی اگر یک نماینده دیگری انتخاب شود و آنها را برکنار کند باز مردم قدردان زحمات آنها خواهند بود.

علیخانی مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری در این جلسه گفت: اعضای شورای شهر اختلافات را کنار گذاشته و با تعامل با همدیگر زمینه را برای فعالیت شهردار جدید فراهم کنند.

پورصادق شهردار جدید هشترود در این جلسه گفت: ظرفیت های شهر هشترود را بررسی کرده ام و قصد دارم در کنار تکمیل طرح ساماندهی رودخانه شهر، طرح ساماندهی مزار شهدای گمنام هشترود را نیز تکمیل کنم.

انتهای پیام/م.ا

Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده