ساعت: ۰۹:۴۱ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۳/۱۰/۷ شناسه خبر: 7254
بخشدار نظر کهریزی هشترود:

بخشدار نظر کهریزی هشترود گفت: نقش آفرینان در فتنه ۸۸ سابقه ای طولانی در انقلاب اسلامی داشتند اما به تجربه تاریخ به دلایلی همچون، قدرت طلبی منحرف شدند و دست به این اقدام زدند.

Print Friendly

ناصر نادری بخشدار نظر کهریزی در گفتگو با خبرنگار پیک هشترود گفت: فتنه ۸۸ یک اقدام برنامه ریزی شده از طرف دشمنان خارجی و منافقان داخلی بود که اهدافی چون بی اعتماد کردن مردم به نظام اسلامی و رو به روی هم قرار دادن مردم را دنبال می کرد تا پایه های مردمی نظام اسلامی را متزلزل کنند.

وی اظهار کرد: نقش آفرینان در فتنه ۸۸ سابقه ای طولانی در انقلاب اسلامی داشتند اما به تجربه تاریخ به دلایلی همچون، قدرت طلبی منحرف شدند و دست به این اقدام زدند.

بخشدار نظر کهریزی افزود: حماسه ۹ دی مردم ایران در سال ۸۸ روز بصیرت و میثاق با امامت و ولایت بود.

وی تاکید کرد: از آنجا که فتنه ۸۸ منشاء خارجی داشت و مسئله‌ای نبود که عمق و ریشه داشته باشد، خروج جانانه ملت ما در ۹ دی سیلابی بود که همه‌ی فتنه‌گران را در خود غرق و اثبات کرد که این ملت پیوسته بر سر آرمان‌های امام خمینی(ره) ایستاده است.

بخشدار نظر کهریزی تصریح کرد: ۹ دی روز بصیرت و روز نمایش شکوه انقلابی بودن یک ملت و اوج وفاداری مردم به ولایت و اوج ولایتمداری ملت ما بود که نشان داد جریان‌های تقلبی نمی‌توانند در مقابل خواست و اراده یک ملت مقاومت کنند.

پایان پیام/م.ا

Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
  1. ق گفت:

    لام. تروخدا فونت مطالب رو عوض کنید قبلن خیلی خوب بودا. الان اصلن نمیشه مطالب رو خوند. با تشکر.