ساعت: ۱۰:۴۹ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۸/۰۳/۲۰ شناسه خبر: 72358
هشدار انصارالله به متجاوزان: هنوز از همه توان خود استفاده نکرده‌ایم

سخنگوی رسمی ارتش و کمیته‌های مردمی یمن به متجاوزان به این کشور درباره تشدید حملاتشان هشدار داد.

Print Friendly

به گزارش پیک هشترود به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، سرتیپ یحیی السریع، سخنگوی رسمی ارتش و کمیته‌های مردمی یمن، تأکید کرد عملیات ویژه تهاجمی پهپاد‌های یمنی به فرودگاه منطقه‌ای جیزان در جنوب عربستان در چارچوب حمله به مجموعه اهداف مشخص شده صورت گرفته است که در گذشته اعلام شده است. او گفت این عملیات پاسخی طبیعی به ادامه تجاوزات به یمن است.

سخنگوی رسمی ارتش و کمیته‌های مردمی یمن تاکید کرد: این عملیات، آشیانه‌ها و باند‌های هواپیما‌های بدون خلبان را در فرودگاه جیزان هدف قرار داد؛ فرودگاهی که دشمن آن را به پایگاه نظامی حمله به یمن تبدیل کرده است.


سرتیپ السریع به متجاوزان درباره ادامه تشدید حملاتشان هشدار داد و گفت: اگر دشمن به تشدید حملاتش ادامه دهد بهایش را خواهد پرداخت.

وی افزود: پهپاد‌ها دو عملیات ویژه انجام دادند که عملیات دردناکی برای دشمن بود و آشیانه‌های هواپیما‌های بدون خلبان هدف قرار گرفتند. این هواپیما‌ها به مردم در استان صعده و بیشتر استان‌های یمن حمله می‌کنند. همچنان که در کنفرانس خبری سابق گفتم این یک پیام است مبنی بر اینکه دشمن در صورت ادامه تشدید حملات و ادامه تجاوزاتش به ملت بزرگ یمن، تاوان آن را خواهد پرداخت. این جزو ۳۰۰ هدف نظامی است که قبلا هم اعلام کرده‌ایم.

Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده