ساعت: ۱۰:۴۹ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۸/۰۳/۲۰ شناسه خبر: 72352
گور دسته جمعی در سوریه

یک گور جمعی حاوی پیکر‌های نیرو‌های ارتش سوریه که گروه تروریستی داعش آنان را به شهادت رسانده بود، در حومه غربی رقه کشف شد.

Print Friendly

به گزارش پیک هشترود به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان ،  یک گور جمعی حاوی پیکر‌های نیرو‌های ارتش سوریه که تروریست‌های داعش آنان را به شهادت رسانده بودند، در حومه غربی رقه کشف شد.

این گور جمعی در پی گزارش‌های ساکنان منطقه کشف شد. ساکنان این منطقه گفتند در این منطقه شماری گور‌های جمعی شهدای ارتش سوریه وجود دارد.

بر اساس این گزارش، شماری از نیرو‌های ارتش سوریه هنگام کنترل تروریست‌های داعشی بر استان رقه به شهادت رسیدند و در گور‌های جمعی دفن شده‌اند.

منابع محلی گفتند در گور جمعی کشف شده، پیکر‌های شهدای محافظ فرودگاه نظامی الطبقه و شماری از غیرنظامیانی که از ظلم و ستم داعش گریخته و به فرودگاه نظامی الطبقه پناهنده شده بودند، پیدا شده است.

یکی از نیرو‌های نظامی سوری گفت: ”یکی از ساکنان منطقه به ما اطلاع داد که یک گور جمعی حاوی بقایای پیکر‌های شهدای حامی فرودگاه نظامی الطبقه در اینجا وجود دارد. بقایای شماری از پیکر‌ها را پیدا کردیم و به بیمارستان نظامی حلب منتقل خواهیم کرد تا نمونه دی‌ان‌ای گرفته شود تا شناسایی شوند.“

Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده