ساعت: ۱۱:۰۶ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۸/۰۳/۱۸ شناسه خبر: 72336

رئیس دادگستری هشترود با انتقاد از وضعیت بد آسفالت معابر و کوچه های این شهر گفت: معابر عمومی بیشتر از اینکه شبیه کوچه و معبر باشند، شبیه زمین های شخم زده کشاورزی هستند.

Print Friendly

به گزارش خبرنگار پیک هشترود، رحیم استادی رئیس دادگشتری هشترود صبح امروز در جلسه مشترک با اعضا شورای شهر و سرپرست شهرداری هشترود اظهار کرد: وضعیت ورودی‌های شهر نیز بسیار نامناسب بوده و تا به حال کاری اساسی برای بهسازی ورودی‌ها از طرف شهرداری انجام نشده است.
وی یادآوری کرد: متأسفانه چاله‌های موجود در سطح شهر به گودال‌های بزرگ تبدیل شده و به مال مردم آسیب می‌زند و مسبب این آسیب‌ها و ضررها، شهرداری هشترود است.

استادی اضافه کرد: عمده ترین مشکل هشترود از لحاظ عمران و آبادانی، وضعیت بسیار بد آسفالت معابر، بی سامانی ورودی‌های شهر و برچیده نشدن سد معبر است که هر سه مورد در حوزه اختیارات شهرداری است.

دادستان عمومی و انقلاب هشترود نیز در این جلسه با انتقاد از کمبود فضای سبز در این شهر گفت: وضعیت تنظیف شهری، وضعیت پیاده روها، راه ارتباطی مزار شهدای گمنام و چندین مورد دیگر بسیار نامطلوب بوده و مردم گله مند هستند.

شاهرخ اسداللهی ادامه داد: راه ارتباطی مزار شهدای گمنام اصلاً مناسب نیست و تذکرات مکرر در این مورد به شهرداری مؤثر واقع نشده و کاری برای آسفالت محدوده مزار شهدای گمنام انجام نگرفته است.

وی با بیان اینکه اعمال قانون باید توأم با احترام و تکریم مردم باشد، یادآوری کرد: هیچکس حق ندارد با مردم به تندی برخورد کند، زیرا مردم ولی نعمت مسئولان و زحمت کشان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند و اگر کسی به هر بهانه‌ای با مردم برخورد مناسب نداشته باشد، برخورد خواهد شد.

 

انتهای پیام/م.ا

Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده