ساعت: ۱۱:۲۶ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۸/۰۳/۱۸ شناسه خبر: 72334
تا زمان خاتمه‌ی آلام سیل‌زدگان کنارشان می‌مانیم

فرمانده سپاه عاشورا گفت: باتوجه به تجربه‌ای که در آق‌قلا کسب کردیم، تیم ویژه قالیشویی را با ظرفیت شست‌وشوی روزانه ۶۰ تخته فرش در پلدختر مستقر کردیم.

Print Friendly

به گزارش پیک هشترود به نقل از آناج سرتیپ دوم پاسدار عابدین خرم در جریان سفر به لرستان و بازدید از فعالیت گروه‌های جهادی آذربایجان‌شرقی در پلدختر اظهار داشت: بعد از حادثه سیل در این منطقه و تشریح وضعیت توسط سردار کشکولی فرمانده محترم سپاه لرستان، ما گروهی ۱۵۰ نفری را برای کمک‌رسانی به منطقه اعزام کردیم.

وی خاطرنشان ساخت: طی ده روز اخیر لایروبی منازل و خیابان‌ها، ایجاد مجموعه نانوایی، راه اندازی آشپزخانه سیار و ایستگاه صلواتی در این منطقه توسط گروه‌های جهادی انجام شده و با توجه به تجربه‌ای که در آق قلا داشتیم، تیم ویژه قالیشویی در پلدختر با ظرفیت شست و شوی ۶۰ تخته فرش را مستقر کرده‌ایم.

فرمانده سپاه عاشورا با بیان اینکه این فعالیت‌ها ادامه می‌یابد و تا زمانی که آلام مردم خاتمه نیافته سپاه در منطقه خواهد بود، به امدادرسانی جهادگران آذربایجان‌شرقی در ایلام اشاره کرد و توضیح داد: یک موکب مجهز نیز در استان ایلام تشکیل شده است که روزانه به پخت و توزیع بیش از ۵۰۰۰ غذا اقدام می‌کند.

شهردار تبریز نیز در این بازدید به خبرنگار آناج گفت: گروه‌هایی از شهرداری کلانشهر تبریز در منطقه مستقر شده‌اند و گروه آتش نشانی تبریز در پلدختر حضور دارد و به خدمت رسانی مشغول است؛ تصمیم داریم تیمی دیگر از نیروهای خدماتی را به منطقه اعزام نماییم.

Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده