ساعت: ۱۲:۴۲ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۸/۰۳/۱۲ شناسه خبر: 72284
فرمانده سپاه ناحیه هشترود:

سرهنگ جعفر غیابی گفت: در روز چهارده خرداد دلهای آگاه، بیشتر از همیشه احساس می کنند که باید پیوند و وفاداری خود را با بنیان مستحکمی که آن معمار بزرگ انقلاب در این سرزمین بنا نهاد , تجدید و ابراز کنند.

Print Friendly

سرهنگ جعفر غیابی فرمانده سپاه ناحیه هشترود در گفتگو با خبرنگار پیک هشترود با اشاره به اینکه بزرگداشت سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) صیانت از ارزش‌های انقلاب است، گفت: بزرگداشت امام خمینی(ره) در واقع تجلیل از تفکر و آرمانی است که آن انسان والا در این راه، مجاهدت و خود را مخلصانه فدا کرد.

 

وی افزود: مناسبت سالگرد امام (رضوان الله تعالی علیه)، هم وسیله ای است برای ملت ایران تا محبت و ارادت و احترام خود را نسبت به امام عزیز و بزرگوار بار دیگر تجدید کند، و هم فرصتی است برای این که دلهای شیفته ی امام و اصول و راهبردهای آن بزرگوار، وفاداری خود را به اصول و خط امام و اهدافی که ایشان ترسیم کردند، نشان دهند.

 

غیابی اظهار داشت: اگرچه اظهار اخلاص و پیوند دلهای مردم با آن شخصیت برجسته و فراموش نشدنی تاریخ ما در مراسم بسیاری در طول سال بروز پیدا می کند، اما چهاردهم خرداد خصوصیتی دارد، همراه با خاطره غم انگیز فقدان این نعمت بزرگ الهی از میان ماست، لذا در چنین روزی دلهای آگاه، بیشتر از همیشه احساس می کنند که باید پیوند و وفاداری خود را با بنیان مستحکمی که آن معمار بزرگ انقلاب در این سرزمین بنا نهاد , تجدید و ابراز کنند.

 

فرمانده سپاه ناحیه هشترود تاکید کرد: امسال نیز همانند سنوات گذشته اقشار مختلف مردم از هشترود در روز چهاردهم خرداد در قالب هیات رزمندگان اسلام و با برگزاری عزاداری خیابانی و تجمع در مسجد جامع، یاد و خاطره آن امام بزرگوار را گرامی خواهند داشت.

 

پایان پیام/م.ا

Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده