ساعت: ۱۲:۰۱ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ شناسه خبر: 71971
فرماندار هشترود:

امین امینیان به مسئولان ادارات هشدار داد که نباید یک سرمایه گذار در پیچ و خم بوروکراسی زائد اداری گرفتار شود.

Print Friendly

به گزارش خبرنگار پیک هشترود، امین امینیان فرماندار هشترود در جلسه شورای اداری گفت: در سال رونق تولید باید به دنبال شناسایی اولویت های سرمایه گذاری در منطقه بودیم که در این زمینه کارهای خوبی صورت گرفته است.

وی افزود: منطقه ما در ۳ حوزه #کشاورزی، #معدن و #گردشگری دارای مزیت و توانمندی است و باید سرمایه گذاران را در این حوزه ها ترغیب کنیم.

امینیان تاکید کرد: اگر سرمایه گذاری بدون فکر صورت گیرد قطعا با شکست مواجه خواهد شد لذا سرمایه گذار باید دلیل قانع کننده ای برای سرمایه گذاری داشته باشد.

وی تصریح کرد: آماده ارائه بسته های سرمایه گذاری برای علاقمندان هستیم.

فرماندار هشترود همچنین به مسئولان ادارات هشدار داد که نباید یک سرمایه گذار در پیچ و خم بوروکراسی زائد اداری گرفتار شود.

 

وی ادامه داد: قطعه ۵ آزادراه هشترود مراغه از میدان جانبازان تا روستای پوستین دوز به طول تقریبی ۷ کیلومتر دارای کیفیت بالایی است و در توسعه منطقه نقش اساسی خواهد داشت.

وی افزود: پیمانکار طرح متعهد شده این قطعه را تاپایان سال به بهره برداری برساند و در قبال این تعهد دولت خدماتی از جمله ۴ هزار تن قیر رایگان به ارزش ۱۶ میلیارد تومان داده است.

وی ادامه داد: ۹۰ درصد از خاکبرداری مسیر صورت گرفته و ۳ پل نیز احداث شده و نیاز است برای تکمیل سریع این قطعه مالکین زمین ها و مسئولین ادارات همکاری لازم را با پیمانکار طرح داشته باشند.

انتهای پیام/م.ا

Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده