ساعت: ۱۰:۴۵ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۸/۰۲/۱۱ شناسه خبر: 71910
فرماندار هشترود:

امین امینیان گفت: تا پایان سالجاری ۳۲ کیلومتر از آزادراه ۹۲ کیلومتری هشترود – مراغه حد فاصل بخش نظرکهریزی شهرستان تا مراغه افتتاح می شود.

Print Friendly

به گزارش خبرنگار پیک هشترود، امین امینیان فرماندار هشترود صبح امروز در جمع فرهنگیان بخش نظهرکهریزی با بیان اینکه تا زمانی که تغییر در نگرش و مهارت مردم صورت نگیرد توسعه اتفاق نخواهد افتاد گفت: رشد و توسعه اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و سیاسی با تغییر در نگرش افراد حاصل خواهد شد و معلمان به عنوان عنصر و مولفه اصلی این تغییر هستند.
امین امینیان به طرح های عمرانی در دست اجرا در بخش نظرکهریزی شهرستان اشاره کرد و افزود: بهره برداری از ۱۳۰۰ هکتار اراضی پایاب سد سهند با ۳۰ میلیارد تومان اعتبار در ۹ ماه آینده، زمینه سازی برای برای راه اندازی مرکز درمانی و معدن طلای بسیط و معدن مرمر سبز کریم آباد و طرح های دیگر اشتغالزایی از مجموعه اقدامات عمرانی و توسعه ای در این بخش است.
وی در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: اهمیت و نقش اساسی آموزش و پرورش در تربیت پذیری انسان ها و توسعه جوامع بر کسی پوشیده نیست به گونه ای که در هزاره سوم سرمایه انسانی به عنوان بزرگترین ثروت کشورها تلقی می شود و آمارها نشان می دهد که نزدیک به ۷۰ درصد از ثروت کشورهای توسعه یافته را منابع انسانی آن ها تشکیل می دهد.
امینیان ابراز امیدواری کرد: تا با مشارکت اهالی منطقه زمینه توسعه منطقه فراهم شود و آموزش و پرورش باید محور تقویت روحیه مشارکت پذیری در مردم باشد.

 

انتهای پیام/م.ا

Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده