ساعت: ۱۰:۰۷ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ شناسه خبر: 71812
سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای هشترود خبر داد؛

سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای هشترود از آغاز عملیات آسفالت ریزی و لکه گیری جاده هشترود به نظرکهریزی خبر داد.

Print Friendly

اکبر فرمانی در گفتگو با خبرنگار پیک هشترود گفت: عملیات لکه گیری با آسفالت سرد مسیر هشترود -نظرکهریزی توسط راهداران تلاشگر آغاز شد.

وی در ادامه افزود: راه‌های ارتباطی شهرستان هشترود بخصوص مسیر هشترود – نظر کهریزی که یکی از مسیرهای پرترافیک شهرستان بوده که امکان تردد استان‌های شمال غرب کشور را به آزاد راه پیامبر اعظم فراهم می‌سازد عملیات لکه گیری با آسفالت سرد این مسیر از اولویت‌های کاری این اداره است.

وی اظهار داشت: عملیات لکه گیری حوزه استحفاظی شهرستان هشترود با جدیت کامل به منظور تسهیل در امر تردد و افزایش ایمنی راه‌ها و کاهش تصادفات جاده‌ای انجام می‌گیرد.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان هشترود گفت: با توجه به بارش برف شدید در منطقه و نمک پاشی جاده‌ها موجب از بین رفتن رویه آسفالت و ایجاد چاله‌ها عمیق در جاده‌ها شده، برای جلوگیری از خرابی بیشتر آسفالت جاده‌های حوزه استحفاظی شهرستان هشترود اقدام به لکه گیری با آسفالت سرد توسط راهداران انجام می‌گیرد.

فرمانی ابراز امیدواری کرد: با ترمیم و لکه گیری آسفالت حوزه استحفاظی شهرستان هشترود با حداقل امکانات موجود بتوانیم موجبات رضایت رانندگان و شهروندان را فراهم کنیم.

 

انتهای پیام/م.ا

Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده